Dell skupia się na rozwijaniu wcześniejszych projektów. Drugie generacje tabletów nadchodzą

PowerPoint Presentation

Dell nie jest jednym z tych producentów, w ofercie których znajdziemy wiele różnych tabletów przeznaczonych dla różnych grup odbiorców. Trudno nie odnieść wrażenia, że dopiero ostatnio firma zaczęła skupiać się na rozwoju tego segmentu rynku. Widać to również po planach wydawniczych na najbliższy rok, które trafiły do sieci. Jak się okazuje, Dell postanowił skupić się na rozwijaniu wcześniejszych projektów.

Jak możecie zobaczyć na grafice poniżej, najbliższe plany koncernu to prezentacja następców dostępnych już na rynku tabletów. W pierwszej kolejności odświeżenia ma się doczekać Venue 11 Pro – 11-calowy sprzęt z 64-bitowym systemem Windows 8 – w drugim kwartale. Nieco później, pod koniec pierwszej połowy roku, mają zadebiutować modele z Androidem: Venue 8 (kodowo zwany Yellowtail 2) oraz Venue 7 (Thunderbird).

W późniejszej kolejności możemy się spodziewać następnych członków serii Venue 11 Pro: Junction 2 (najprawdopodobniej z Intel Bay Trail) i Midland 2 (Intel Core), a także Venue 8 Pro (Bellaire 2).

Niestety, wszelkie szczegóły na temat nadchodzących tabletów Della nie są znane.

źródło, źródło

Komentarze

  • gapa

    Skupia się na rozwijaniu – to dobre .Na razie to mam zamówionego Venue 11 Pro z i3 dokładnie 6 stycznia . Dzień przed terminem , czyli 4 lutego otrzymałem wymijającego maila i problemach produkcyjnych i rzekomo mam go dostać 14 marca .Tym tempem to ze dwie generacje się pojawi w między czasie ….ale czkamy na nowinki .

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona