Ważne

Prestigio Multipad Thunder 7.85i 3G będzie pierwszym 7,85-calowym tabletem z procesorem Intela i 3G?

Multipad-Thunder-7-85i-3G-1

Firma Prestigio już niebawem rozszerzy swoje portfolio o kolejne urządzenie. Co raczej nie powinno zaskakiwać, wyświetlacz tabletu będzie miał najpopularniejszą obecnie przekątną – 7,85″. Prestigio Multipad Thunder 7.85i 3G, bo o nim mowa, będzie pierwszym tabletem Prestigio działającym dzięki jednostce centralnej Intela. Wiele również wskazuje na to, że sprzęt ten będzie pierwszym 7,85-calowym tabletem z procesorem Intela i 3G na pokładzie.

Póki co pełna lista parametrów technicznych nadchodzącego modelu Prestigio nie została ujawniona, jednak wiemy jakich komponentów możemy się po nim spodziewać. Urządzenie ma być wyposażone w ekran IPS o przekątnej 7,85″ i rozdzielczości 1024 x 768 pikseli, dwurdzeniowego procesora Intel Atom Z2580, 16GB pamięci wewnętrznej, 1GB RAM, kamerkę, aparat oraz system operacyjny Android w wersji 4.2 Jelly Bean.

Wiele wskazuje na to, że Prestigio Multipad Thunder 7.85i 3G zadebiutuje w ciągu najbliższych kilku tygodni – wtedy wszystko stanie się jasne. Póki co data premiery i bardziej interesująca data debiutu na półkach sklepowych, nie jest znana. Podobnie jak cena – to również, póki co, wielka tajemnica.

Warto przypomnieć, że na rynku są aktualnie dostępne tablety z ekranami 7,85″ i jednostkami Intela. Wśród nich warto wymienić Goclever Insignia 785 Pro, Modecom FreeTAB 7800 IPS IC czy Colorovo CityTab Supreme 7,85″ Boost GPS.

źródło, źródło

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona