Promocja: 7-calowy Asus Fonepad z funkcją telefonu za 699 złotych

Promocja: Asus Fonepad za 699 złotych

Każdy sprzęt prędzej czy później tanieje. Najbardziej swoją cenę trzymają tablety Apple, które nawet kilka miesięcy po premierze trudno kupić taniej niż w momencie rynkowego debiutu, a także modele z serii Nexus. Ceny pozostałych urządzeń sukcesywnie spadają. Przykładem tego niech będzie choćby Asus Fonepad, który wszedł do sprzedaży w Polsce w maju ubiegłego roku w cenie 1099 złotych. Dziś, po tych kilku miesiącach, można go kupić już za 699 złotych.

O promocji z Komputronika poinformował Asus za pośrednictwem swojego facebookowego konta. Tam też padło pytanie jednego z użytkowników serwisu czy i kiedy planowana jest aktualizacja systemu Fonepada do nowszej wersji Androida (przypomnę, że aktualnie działa pod kontrolą Androida 4.1.2 Jelly Bean). W odpowiedzi uzyskał niesatysfakcjonującą odpowiedź: “obecnie nie znamy daty aktualizacji”. Ale jest nadzieja, że w ogóle będzie.

Asus Fonpad to sprzęt dwa w jednym. Zastępuje nam dwa urządzenia: tablet i telefon (słuchawka Bluetooth załatwia sprawę). Trudno zatem nie odnieść wrażenia, że 699 złotych jest bardzo dobrą ceną za ten produkt. Warto jednak przy tym pamiętać, że nie jest to jedyny 7-calowy tablet dostępny na rynku z funkcją wykonywania rozmów telefonicznych.

Parametry techniczne Asusa Fonepad:
– procesor Intel Atom Z2420 o częstotliwości taktowania 1,2 GHz,
– 7-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli,
– Android 4.1.2 Jelly Bean,
– 1 GB pamięci RAM,
– 16 GB pamięci wewnętrznej,
– slot kart microSD (do 32 GB),
– aparat 3 Mpix,
– kamerka 1,2 Mpix,
– WiFi 802.11 b/g/n,
– Bluetooth 3.0,
– 3G / HSPA+ z możliwością wykonywania połączeń głosowych,
– GPS,
– waga: 340 gramów,
– akumulator o pojemności 4270 mAh,
– wymiary: 196,6 x 120,1 x 10,4 mm,
– waga: 340 g.

Zainteresowanych urządzeniem odsyłam do naszej recenzji – tutaj.

źródło

Komentarze

 • bo1

  A co w tej wielkości ale z rozdzielczością 1920 x 1080 też pozwala na rozmowy telefoniczne ? Proszę o wskazówkę.

 • Nazir

  Kupowanie sprzętu z leciwym JB4.1 to wywalanie kasy już w błoto

  • Niewidek

   Zależy jak na to spojrzeć. Urządzenie w niewielkiej cenie z GPS, 3G i nie chińczyk. Kupiłem dla swojego Taty, głównie do poczty, przeglądania alledrogo i nawigacji. Ja nie wydałem dużych pieniędzy, a Tata i tak by nie zauważył gdybym nawet wgrał andka 4.4 :)

  • Diabeł

   Nazir,jamam note 8″ cały czas od momentu zakupu właśnie na 4.1.2,i wiesz co,sprzęt zapierdziela aż miło.U nas nie było na niego 4.2,a w zachodniej europie był i narzekają na problemy zarówno z baterią jak i rysikiem i jeszcze innymi paroma rzeczami.A powiedz co ja bym zyskał,żebym miał 4.2 na nim.Myślę,że nic konkretnego.

   • barwniak

    Natywny BT tethering, ale nie każdemu potrzebny.

 • b@t

  wlasnie wyszla aktualizacja do andka 4.3 na to cudo

  testit.pl/czytaj/android-43-dla-asusa-fonepad-7/

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona