Black Wing Foundation zapowiada In Fear I Trust na iPada

3707d8f2be163bd14c78cf07586f13bb_L[1]

Gry przygodowe to gatunek, który przeżywa ostatnio drugą młodość, do czego w dużej mierze przyczyniły się właśnie tablety. Nie da się bowiem ukryć, że wszelkiej maści zagadki najlepiej rozwiązuje się leżąc wygodnie na kanapie. Najnowszy tytuł studia Black Wing Foundation ma jednak ambicje stać się czymś więcej niż kanapowym zabijaczem czasu.

In Fear I Trust będzie grą przygodową utrzymaną w konwencji psychologicznego dreszczowca, w której pierwsze skrzypce grać będzie mroczna, pokręcona fabuła. Wcielimy się w niej w niedoszły obiekt eksperymentów medycznych, któremu udało się uciec z rąk swoich oprawców. Naszym zadaniem będzie nie tylko wydostanie się z tajemniczego zakładu, w którym nas przetrzymywano, ale też poskładanie do kupy elementów własnej przeszłości, która w jakiś sposób sprawiła, że znaleźliśmy się w tym miejscu. Za warstwę techniczną gry odpowiadać będzie silnik Unreal Engine 3, i mimo iż grafika nie powala na kolana, to jednak jeśli chodzi o tabletowe przygodówki z pewnością wybija się ponad średnią.

Zgodnie z panującą obecnie modą, In Fear I Trust zostanie podzielona na bliżej nieokreśloną liczbę epizodów, z których pierwsze dwa powinny pojawić się w App Store w ciągu najbliższych tygodni. Niestety, nie wiadomo jeszcze czy gra trafi również na inne platformy.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona