Kids Tablet 3 – kolejne podejście Polaroida do tabletów dla dzieci

polaroid kids tablet 3

Firma Polaroid sukcesywnie wprowadza do swojego portfolio kolejne tablety dla dzieci. Z pierwszym mieliśmy do czynienia podczas zeszłorocznych targów CES, drugi natomiast zadebiutował w listopadzie ubiegłego roku. Dziś poznaliśmy już trzecią generację modelu. Mowa o Polaroid Kids Tablet 3.

W stosunku do poprzednich urządzeń z tej serii, Kids Tablet 3 pod względem wizualnym zmienił się tylko nieznacznie. Zauważalna jest zmiana umiejscowienia kamerki do połączeń wideo i głośników. Trudno nie zauważyć również różnicy w przyciskach do regulacji głośności – zamiast jednego długiego przycisku mamy dwa osobne, okrągłe. Obudowa produktu nie uległa zmianie. W dalszym ciągu jest “dziecioodporna”, co równa się z pokryciem jej krawędzi gumą.

Jak przedstawiają się parametry techniczne modelu? Oferuje 7-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli, czterordzeniowy procesor, a także 8GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć dzięki slotowi kart microSD. Oprogramowania oferuje oczywiście kontrolę rodzicielską. Całość pracuje pod kontrolą systemu Android 4.2 z dostępem do Google Play.

Polaroid Kids Tablet 3 został wyceniony na 129 euro. Do sprzedaży trafi w pierwszym kwartale 2014 roku.

źródło

Komentarze

  • Karpaj

    Widząc ostatnio wysyp tabletów dla dzieci, chcę zadać pytanie “rodzicom” właśnie takich 4-6latków. Czy kupilibyście im taki produkt zamiast jakiegoś normalnego tabletu? Bo cenowo zazwyczaj wychodzą jak lepszy parametrowo markowy sprzęt (typu samsung, asus, acer, toshiba czy lenovo)

  • Spanishfly

    Wg. mnie jedyny plus tabletów dla dzieci to dodatkowe przyciski fizyczne. cała reszta to bajery dla zaspokojenia sumienia rodziców.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona