Sony wreszcie szykuje nowy tablet. Premiera Sony Castor na MWC 2014?
Ważne

Sony wreszcie szykuje nowy tablet. Premiera Sony Castor na MWC 2014?

Aktualnie uwaga nas wszystkich skupiona jest wokół Las Vegas i trwających w mieście targów CES 2014. Odsuńmy jednak to wydarzenie nieco na bok, bowiem w sieci pojawiła się interesująca plotka na temat nadchodzącego tabletu Sony.

Na twitterowym profilu evlekas pojawiła się informacja, że japoński koncern wkrótce zamierza zaprezentować tablet o nazwie Sony Castor. Jako że na CES firma Sony nie pochwaliła się żadnym tego typu urządzeniem, wiele wskazuje na to, że jego premiera będzie miała miejsce podczas MWC 2014 w Barcelonie – już pod koniec lutego.

Biorąc pod uwagę, że evleaks jest dość wiarygodnym źródłem informacji (wiele publikowanych przed premierą wieści później się potwierdza), można mieć nadzieję, że młodszy brat Xperia Tablet Z faktycznie wkrótce zadebiutuje. Tym bardziej, że od premiery wspomnianego modelu minęło już dość dużo czasu – jego prezentacja miała miejsce dokładnie rok temu, na CES 2013.

Na temat parametrów technicznych Sony Castor póki co wiadomo niewiele. Z plotek wynika, że ma pracować dzięki procesorowi Qualcomm Snapdragon 800 MSM897AB, a na jego pokładzie ma się znaleźć WiFi oraz, w modelu droższym, 4G LTE.

Pozostaje czekać na więcej szczegółów i oficjalną prezentację modelu.

Sony Castor - premiera na MWC 2014?

źródło, źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona