Ważne
Wiko VIEW

Polaroid na CES 2014 powiększy ofertę tabletów o modele Q7, Q8 i Q10 – z czterema rdzeniami i Androidem 4.4 KitKat

Dotychczas w ofercie firmy Polaroid nie mogliśmy znaleźć tabletów, które zainteresowałyby bardziej wymagających użytkowników. Wiele jednak wskazuje na to, że producent postanowił rozszerzyć swoje portfolio tak, by każdy mógł znaleźć w nim jakiś sprzęt dla siebie. Niewątpliwie warte zainteresowania będą trzy najnowsze modele Polaroida, pochodzące z nowej serii tabletów: Q. Będą to: 7-calowy Q7, 8-calowy Q8 oraz 10-calowy Q10.

Na temat szczegółowych parametrów technicznych wszystkich trzech modeli nie mogę się zbytnio wypowiadać. Powód jest prosty. W rozesłanej informacji prasowej przed CES 2014, Polaroid wspomniał jedynie o najważniejszych komponentach urządzeń, tworząc atmosferę przed zbliżającymi się w Las Vegas targami.

I tak, dowiedzieliśmy się, że tablety Polaroida z serii Q będą pracowały pod kontrolą systemu operacyjnego Android w najnowszej odsłonie, czyli 4.4 KitKat. Co więcej, za ich działanie będą odpowiedzialne czterordzeniowe jednostki centralne (aczkolwiek brak konkretów co do użytych procesorów). Na ich pokładzie nie zabraknie Bluetooth, WiFi, kamerki, aparatu, frontowych głośników, a także wyjścia HDMI.

Więcej szczegółów dotyczących tabletów Polaroida: Q7, Q8 i Q10 poznamy już za kilka dni, na CES 2014. Wszystkie modele mają trafić do sprzedaży wiosną 2014 roku w cenie wynoszącej 129 – 179 dolarów.

Polaroid Q10:

Polaroid na CES 2014 powiększy ofertę tabletów o serię Q - z czterema rdzeniami i Androidem 4.4 KitKat

Polaroid Q7:

Polaroid na CES 2014 powiększy ofertę tabletów o serię Q - z czterema rdzeniami i Androidem 4.4 KitKat

Polaroid Q8:

Polaroid na CES 2014 powiększy ofertę tabletów o serię Q - z czterema rdzeniami i Androidem 4.4 KitKat

ź: info prasowe Polaroid

Komentarze

  • maxiges

    Q 10 to moim zdaniem tablet z najlepiej usytuowanymi głośnikami gdyż ja zawsze trzymam tablet w pozycji ”landscape” poziomym gdyż chyba tak jest najwygodniej i przyzwyczajenie bo w tej samej pozycji ogląda się filmy, gra w gry bądz pisze się coś na klawiaturze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona