Huawei Ascend Mate 2 wycieka na wyraźnych zdjęciach

Fot. gsmarena.com

Fot. gsmarena.com

W sieci pojawiły się właśnie zdjęcia przedstawiające nadchodzący tabletofon Huawei Ascend Mate 2. Jak przystało na wyciek nie można ich oczywiście zaliczać do fotografii najwyższych lotów, ale i tak dają niezły pogląd na temat sprzętu.

Pierwsza generacja Huawei Ascend Mate wyposażona była w gigantyczny ekran o przekątnej 6,1-cala i rozdzielczości 1280 x 720 pikseli. W nowej odsłonie można spodziewać się równie dużego sprzętu. Ze zdjęć wynika, że koncern Huawei zdecydował się jedynie na niewielkie, kosmetyczne zmiany w designie tabletofonu.

Fot. gsmarena.com

Fot. gsmarena.com

Specyfikacja Ascend Mate 2 wciąż pozostaje zagadką. Wszystko wskazuje na to, że urządzenie wyposażone jest w ekran 6,1-cala, ale tym razem rozdzielczość jest nieco wyższa. Ascend Mate 2 ma mieć bowiem ekran o rozdzielczości Full HD. W estetycznej i ascetycznej obudowie zainstalowany ma być czterordzeniowy układ o taktowaniu 1,6 GHz (pierwsza generacja wyposażona była w układ 1,5 GHz). Mówi się również o 2 GB pamięci RAM.

Fot. gsmarena.com

Fot. gsmarena.com

Zdjęcia wypłynęły w chińskim serwisie Weibo.com i nie wiadomo jeszcze czy sprzęt będzie dostępny na zachodnich rynkach. Jeśli tylko dowiemy się czegoś więcej szybko o tym poinformujemy.

Komentarze

  • janko

    Ajajajaj, te przecieki/wycieki/zacieki. Wycieknięte, szpiegowskie fotki, z ładnie rozmytym drugim planem, czyli zupełnie przypadkiem zrobione dobrą lustrzanką. No i przypadkiem telefon do pierwszego zdjęcia ułożył się na stole do fotografii bezcieniowej. A na koniec schował się pod dwiema grubymi, nowymi książkami, i tylko dyskretnie wystawił plecki z logo firmy.

    “Przecieki” dla durni. To się nazywa reklama, a nie “przecieki”.

    • TiCo

      A tabletowo się stacza. Dodając jeden post dziennie jeszcze o promocji w google play, nie wiadomo po co ( bo nikt nie ma w tabecie google play) kiedyś były sensowne postu…

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona