Wiko VIEW

Asus na CES 2014: kolejna hybryda (dwusystemowa?) i 4-, 5-, 6-calowe smartfony?

Asus na CES: kolejna hybryda (dwusystemowa?) i 4-, 5-, 6-calowe smartfony?

Po świątecznym błogim lenistwie pora wziąć się do roboty! Chyba wszyscy znają ten ból, jak po trzech dniach nie dość, że trudno jest wstać z łóżka, to jeszcze zmobilizować się, by ruszyć do pracy (pozazdrościć wszystkim, którzy mają ten piątek wolny ;)). Jeszcze tylko Sylwester, a kilka dni po nim szykujemy się na podbój Las Vegas. A tam, jak co roku w styczniu, targi Consumer Electronics Show. Asus już od kilku dni zapowiada, co ciekawego będziemy mogli tam zobaczyć na jego stoisku. A wiele wskazuje na to, że będzie tego całkiem sporo.

Pierwszy filmik zatytułowany “Green or Blue? One or Two?” sugeruje premierę kolejnej hybrydy tajwańskiego koncernu. Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie jakim konkretnie może być to urządzenie. Możemy domniemywać, że sprzętem dwusystemowym: z Androidem (z którym kojarzy się zielony) i Windowsem (niebieski). Ale równie dobrze może się okazać, że będzie to następca sprzętu z serii Padfone lub Fonepad. Albo Transformer Book Trio.

Rzućcie okiem i dajcie znać, co myślicie:

Drugi filmik (“What’s your number“) pojawił się w sieci ledwie kilka godzin temu i jest, wydaje mi się, nieco prostszy w interpretacji. Trudno bowiem nie odnieść wrażenia, że poprzez niniejsze wideo Asus stara się nam przekazać, że za kilka tygodni zaprezentuje rodzinę trzech smartfonów z ekranami 4-, 5- i 6-calowymi.

Spójrzcie:

Targi CES 2014 ruszają już 7 stycznia. Wtedy to wszystko stanie się jasne.

źródło, źródło

Komentarze

 • Tomash

  Kolejny zalew rynku nic nie znaczącymi, niedopracowanymi produktami o prawdopodobnie długich, dziwnych i nic nie mówiących nazwach.

 • Berni

  Lol jak fajnie, to tym razem nie w Berlinie? Ale super wyjazd, pozdro

  • Tomash

   IFA jest w Berlinie. CES od zawsze w Las Vegas.

 • Romanow

  Ze smartfonami szans nie maja. Powini sie skupic w tym czym sa naprawde niezli – lapki i tablety.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona