Nadchodzi nowy flagowiec? LG Gx na miejsce LG G2

LG Gx

LG Gx

Wiele wskazuje na to, że przedstawiciele koncernu LG mają już następce dla LG G2, który nie sprzedaje się zgodnie z oczekiwaniami. Oto prawdopodobna specyfikacja nadchodzącego LG Gx.

Według koreańskiego serwisu PPOMPPU.kr nowy high-end LG zaliczy się już do grona “dużych” urządzeń – LG Gx ma mieć ekran o przekątnej 5,5-cala (w G2 było to 5,2-cala). Co dziwne źródła donoszą o wykorzystaniu układu Qualcomm Snapdragon 600, a nie Snapdragona 800.

Wcześniej Qualcomm i LG informowały, że linia G będzie wyposażana jedynie w układy Snapdragon 800, więc można zaryzykować twierdzenie, że to on pojawi się w LG Gx. Plotki głoszą, że sprzęt ma mieć 2 GB pamięci RAM, 32 GB pamięci wewnętrznej, a także tylny aparat z matrycą 13 Mpix i baterię o pojemności 3140 mAh (w G2 zastosowano baterię 3000 mAh). LG Gx działać ma oczywiście pod kontrolą Androida. Dodatkiem będzie obsługa LTE-A.

Jeśli następca LG G2 to faktycznie Gx wkrótce internet powinien zostać zalany przeciekami na jego temat. Jak będzie? Zobaczymy.

Komentarze

 • vonski

  Czyli nadchodzi koniec wsparcia dla G2 :PP

  • rbodych

   a niech tylko spróbują…. czekam na kit kata podobno ma być w styczniu…

   • Patryk

    w styczniu… którego roku?

 • bo1

  no dobrze ale gdzie jest zaprezentowany po wakacjach LG VU-3 ? po prezentacji ucichło ,chyba ze sie myle…Ktoś coś wie ???

 • Bartass

  A może LG chce po prostu dać wybór większą ofertą lecz zbliżoną do siebie, dlatego może wypuszczą tego mini.

 • Yolek

  Wsparcie będzie i mini LG G2 też, w 2014

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona