Ważne

Jednodniowy Festiwal zakupów w Apple Online Store już 29 listopada

Jednodniowy Festiwal zakupów w Apple Online Store - 29 listopada

Co roku pod koniec listopada w Apple Online Store organizowany jest Festiwal zakupów. Jest to jednodniowa promocja, w ramach której wybrane produkty Apple można kupić o kilkadziesiąt do kilkuset złotych taniej niż standardowo (często jednak na poziomie zbliżonym do cen w innych sklepach lub nawet na wyższym). Najbliższy Festiwal będzie miał miejsce już za dwa dni, 29 listopada.

Standardowo, jak to Apple ma w zwyczaju, na kilkadziesiąt godzin przed rozpoczęciem akcji nie zostały ujawnione żadne szczegóły dotyczące urządzeń i akcesoriów, które zostaną przecenione. Wiadomo jedynie, że wszystko, co zamówimy tego dnia (przypominam, 29 listopada), dostarczone zostanie do nas gratis, co równa się z darmową wysyłką.

Z doświadczenia z lat ubiegłych wiemy, że wybrane iPady przeceniane były maksymalnie o 251 złotych, akcesoria – o 90 złotych, natomiast Macbooki – o ok. 400 złotych. Tegoroczne obniżki powinny być na podobnym poziomie. Oczywiście o szczegółach dam znać w piątek, gdy promocja już ruszy.

Dzięki Grzesiek za info! ;)

Komentarze

 • widz

  Obniżą ceny do cen konkurencji…

 • dred

  Moze ajfony beda kosztowac w koncu tyle, ile sa warte, czyli okolo tysiaka:-P

  • Post Mortem UK (Ipad)

   No nie ludzilbym sie skoro w takim Londynie nawet na rynku wtornym

   Iphona 4s 64GB mozna dostac juz od 150-160£,a chocby dzisiaj na allegro rzucilo mi sie ze ten sam przeciez juz nienajnowszy(choc wciaz robiacy wszystko co trzeba) smartphone kosztuje od 1100-1200 i to rzadko.

   Cos tutaj wyjatkowo nie halo…
   juz nie wspomne o Stanach!

  • Patryk

   iPhonów nie przeceniają w czarny piątek

  • dred

   Tak se zażartowałem. Po kiego obniżać cenę, jak ciemny lud i tak 3 wypłaty odda, żeby tylko móc błysnąć na wiejskiej potańcówce.

   • sthEn

    Jeżeli koszt ajFona to dla Ciebie 3 wypłaty, to gratuluję pracy. A mama zapewne mówiła, żeby się uczyć…

    • dred

     Średnia pensja w polsce (nie myl ze statystyczną średnia krajową, którą większość polaków ogląda ją tylko w wiadomościach), to 1500 zł. Zatem koszt ajfona to 2-3 wypłaty przeciętnego polaka.
     Ci do nauki, to powiedz te swoje mądrości kilkusettysiacom magistrów pracującym “na zmywaku” za granicą i fachowcom po zawodówce wyciagajacym u nas kilka tysięcy miesięcznie.

     • sthEn

      Kto im kazał robić McDonaldowe kierunki? Studiowali Europeistyki, to zmywają po Europie.

     • Renifer

      Kolego, średnia to średnia. Nie ma 2 różnych (Chociaż patrząc po twoim poście można by wywnioskować ze jest krajowa, i twoja). Jak to zwykle bywa, średnia nam gówno mówi. Mediana już prędzej odzwierciedliłaby zarobki większości.

 • mT

  tak czy siak
  apple ….. nie dziekuje = nie warto

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona