iPad Maxi w drugiej połowie 2014 roku?

Nadal nie ma potwierdzenia czy i kiedy 12,9-calowy iPad zostanie oficjalnie zaprezentowany. W sieci jednak cały czas pojawia się na jego temat mnóstwo spekulacji. Dziś dołączyły do nich kolejne. Co więc już wiemy do tej pory?

Z przecieków dowiadujemy się o kooperacji Apple z Quantą i Foxconnem nad nowym produktem, mającym być w założeniu alternatywą dla MacBooków Pro i jednocześnie konkurencją dla zapowiadanego przez Samsunga 12,2-calowego Galaxy Note’a. Aktualnie, jeżeli wierzyć plotkom, trwają testy użytkowe prototypu – Foxconn jest firmą, która od lat współpracuje z Apple w tematach produkcji i wdrażania produktów elektroniki użytkowej na rynek, Quanta Computer z kolei specjalizuje się w produkcji laptopów i notebooków bez wliczania w ten zakres tabletów.

Niezależnie od efektów współpracy, prezentacja iPada Maxi spodziewana jest na drugą połowę 2014 roku, prawdopodobnie wspólnie z iWatch, chyba nawet jeszcze bardziej wyczekiwanym produktem Apple. Spekulacje na temat iWach trwają od dawna, z pewnością jednak Apple wykorzysta okazję i swojego iPada zaprezentuje przed Samsungiem. O Galaxy Note 12,2” mówi się bowiem, że nie zobaczymy go wcześniej jak w czwartym kwartale 2014 roku.

źródło

Komentarze

 • Post Mortem UK (Ipad)

  jak w piosence POINTER SISTERS ;)

  “I’m so excited, and I just can’t hide it
  I’m about to lose control and I think I like it
  I’m so excited, and I just can’t hide it
  And I know, I know, I know, I know…”

  tylko jak kaleki tablet internetowy zastapi chocby MacBooka Pro…no c’mon.Jeszcze wiele wody uplynie w rzekach niczym IOS bedzie przypominal prawdziwy pelnowartosciowy OS chocby z x46.

 • Tenbiurowiec

  Do autora tego wpisu.
  Jesteś chyba jedynym pisującym o firmie Apple, nie używając apostrofów,
  typu: Apple’a, Apple’owi i tym podobnych kwiatków.
  Jednak dałeś plamę pisząc: Galaxy Note’a…

 • aaa

  Może dadzą rysik wreszcie, skoro Jobs już nie żyje? iPad z rysikiem mógłby mocno powalczyć, szczególnie że mają np. ArtRage. :)

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona