Aktualizacja Windows RT 8.1 ponownie dostępna w Windows Store

windows 8.1

Kilka dni temu najnowsza aktualizacja dla systemu Windows RT została usunięta z Windows Store. Okazało się bowiem, że znajdujący się w niej błąd w ekstremalnych przypadkach potrafił nawet „uceglić” pechowe urządzenie.

Powyższy problem, według danych udostępnionych przez Microsoft dotykał zaledwie jeden na tysiąc tabletów z serii Surface RT (wszystko wskazuje na to, że pozostałe urządzenia z tym systemem były przez cały czas bezpieczne), a jego przyczyną były niedokończone aktualizacje firmware. Na szczęście wszystkie problemy zostały już najwyraźniej rozwiązane, dzięki czemu aktualizacja do wersji 8.1 jest już ponownie dostępna w internetowym sklepie z aplikacjami Windows Store.

Microsoft udostępnił też oficjalną instrukcję skierowaną do osób których tablety ucierpiały w wyniku błędu (która w gruncie rzeczy opisuje dokładnie te same czynności co poradnik umieszczony kilka dni wcześniej w sieci przez jednego z użytkowników).

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na powiadomienia@tabletowo.pl.

Komentarze

Tabletowo.pl
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona