Ważne
Wiko VIEW

Samsung Galaxy Note 4 z aparatem 13 Mpix z jaśniejszym obiektywem i lepszą stabilizacją obrazu?

Dopiero co Samsung zaprezentował i wprowadził do sprzedaży tabletofon Galaxy Note 3, a już zaczęły się pojawiać spekulacje dotyczące jego następcy. Na pierwszy ogień powędrował aparat urządzenia. Według pierwszych plotek w urządzeniu koreańskiego koncernu ma się znaleźć matryca o rozdzielczości 13 Mpix, udoskonalona względem tej obecnej w aktualnie najnowszej generacji tabletofonu Samsunga.

Z ujawnionych informacji wynika, że ten sam aparat ma trafić zarówno do kolejnej generacji flagowego smartfona Samsunga (Galaxy S5), jak również tabletofonu (Galaxy Note 4). Ma się charakteryzować rozdzielczością 13 Mpix oraz zdecydowaną poprawą jakości wykonywanych zdjęć w kiepskich warunkach oświetleniowych, co – jak chyba doskonale wiecie – jest piętą achillesową aparatów mobilnych urządzeń. Aparat kolejnych flagowców Samsunga dodatkowo ma posiadać zaimplementowaną lepszą stabilizację obrazu oraz jaśniejszy obiektyw.

Masowa produkcja rozwiązania, które ma trafić do Galaxy S5 i Galaxy Note 4, ma ruszyć na początku przyszłego roku. Premiera kolejnej generacji tabletofonu koreańskiej firmy powinna mieć miejsce, zgodnie z tradycją, na targach IFA w Berlinie. Czyli za rok.

źródło

Komentarze

  • esior

    Równie dobrze można przewidywać pogodę za rok w Słubicach ;)

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona