Ważne

Pinball Rocks HD – rockowy pinball debiutuje na Androida i iOS

Pinball Rocks HD

Pinball od dawien dawna jest jedną z niewielu gier, w które mogę grać godzinami. Mimo, że tak naprawdę rozgrywka nie jest skomplikowana, przynosi sporo radości i rozluźnienia. Dla miłośników tytułów tego gatunku firma Sony Music Entertainment wydała grę Pinball Rocks HD na dwie platformy mobilne: Androida i iOS. To nic innego, jak rockowy pinball.

Przez grę przewijają się kawałki takich wykonawców, jak: Three Days Grace, Red, The Sword, Queensryche, The Virginmarys, Filter, Norma Jean, For Today, Anvil, Krokus, Lordi i Richie Kotzen. Można więc spokojnie stwierdzić, że określenie “najgłośniejsza gra pinball” w przypadku Pinball Rocks HD jest jak najbardziej na miejscu.

W grze mamy dostępnych pięć różnych stołów, ale oprócz nich mamy możliwość kupna kilku dodatkowych: Alice In Chains, Bullet From My valentine, AC/DC i Slayer.

Tytuł Pinball Rocks HD jest darmowy. Znajdziecie go w Google Play i App Store.

Pinball Rocks HD Pinball Rocks HD Pinball Rocks HD

źródło

Komentarze

 • Amiga Rulez!!!

  • aaa

   Ta, osobiście też nie lubię pinballi 3D, są nieczytelne w porównaniu do Amigowej klasyki pinballowej.

   • Nie było full-real 3D na Amidze bo wtedy nie pozwalały moce Amigi aby taka gra płynnie działała – zobacz dema z 3D – albo mają uproszczoną grafikę, albo niską rozdzielczość.
    .
    Podobnie było na Atari z blitterem/DSP i co tam kto jeszcze ładował.
    .
    Do tego produkcja często była pod najmniejszy wspólny mianownik – czyli gra miała działać pod A500 / A520ST – co najwyżej 1MB RAMu

 • miki

  na nexus 4 oraz nexus 7 ( android 4.3) nie można zainstalować :/

  • Tez mnie czasem dziwi dlaczego apke na jednym słabszym sprzęcie można instalować a na mocniejszym nie. Czasem widzę, mogę cośzainstalować na boksie/dekoderze do tv ale nie mogę na mocniejszym tablecie choć spełnia wszystkie podane wymagania. Brrr!

   • malin

    Nexus 7 I android 4.3 smiga AZ milo :) pozdrawiam

  • Xymox

   Nexus 7 II LTE 4.3 śmiga.

 • mały kazio

  Lichy ten pinball.
  Szału nie ma.
  Zen o wiele lepszy.

 • daareek

  News zdaje się tlumaczony bez zajrzenia nawet do gierki. Stołów jest 5, tylko jeden gratis a resztę sobie trzeba dokupic. Cienko i drogo. Zen i Arcade duuzo lepsze! Atrakcja chyba jedynie dla miłośników tej konkretnej muzy…

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona