NavRoad Movio - kiepski tablet z GPS, dobra nawigacja? (299 złotych) - Tabletowo.pl

NavRoad Movio – kiepski tablet z GPS, dobra nawigacja? (299 złotych)

Tabletowo.pl NavRoad Movio - kiepski tablet z GPS, dobra nawigacja? (299 złotych) Nowości

Do pewnego czasu firma NavRoad kojarzona była głównie jako sprzedawca nawigacji samochodowych. Od kilku miesięcy jednak możemy ją wymieniać wśród firm oferujących tablety. Szkoda tylko, że żaden z zaprezentowanych przez nią modeli nie został wyposażony w GPS, co zauważałam przy recenzowaniu każdego z tabletów NavRoad. Poniekąd sytuacja ta właśnie się zmieniła wraz z premierą NavRoad Movio. Tabletu, nawigacji i rejestratora w jednym.

Jeśli nie wiadomo do jakiej kategorii produktów przypisać dane urządzenie, najlepiej stwierdzić, że jest to „all in one”. Bo o sprzęcie pokroju Movio trudno powiedzieć, że jest ciekawym tabletem. Ale gdy spojrzymy na niego jak na nawigację samochodową, staje się bardziej atrakcyjny. Movio łączy w sobie funkcjonalność tabletu z nawigacją samochodową, dzięki modułowi GPS. Na urządzeniu preinstalowana została AutoMapa z mapami Europy (niestety, wyłącznie z licencją testową) oraz Daily Road Voyager, które – jak informuje NavRoad – które działa jako wideorejestrator trasy (wykorzystując aparat 2 Mpix), a dzięki funkcjonalności działania w tle może pracować jednocześnie z programem nawigacyjnym.

Przejdźmy zatem do parametrów technicznych tabletu:
– ekran 7″ o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli,
– Android w nieznanej wersji,
– jednordzeniowy procesor Allwinner A10 o częstotliwości taktowania 1GHz,
– 1GB RAM,
– 8GB pamięci wewnętrznej,
– slot kart microSD,
– WiFi,
– port microUSB z obsługą zewnętrznych modemów 3G,
– wyjście HDMI,
– transmiter FM.

A to wszystko w cenie 299 złotych. Do sprzedaży NavRoad Movio trafi w ciągu najbliższych kilku dni. W zestawie z nim znajdziemy ładowarkę samochodową i sieciową, uchwyt samochodowy oraz kabel USB.

Tabletowo.pl NavRoad Movio - kiepski tablet z GPS, dobra nawigacja? (299 złotych) Nowości   Tabletowo.pl NavRoad Movio - kiepski tablet z GPS, dobra nawigacja? (299 złotych) Nowości

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona