Ważne

Oddaj iPada, dostaniesz kupon o wartości minimum 200 dolarów – od Microsoftu

Na początek ważna informacja, żeby nie było, że robię komuś nadzieję – oferta Microsoftu dotyczy, póki co, włącznie sklepów Microsoft Store w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Nie obowiązuje ani w naszym kraju, ani online. A teraz do rzeczy.

Microsoft wpadł na ciekawy sposób skupienia wokół siebie uwagi i przejęcia klientów Apple, a dokładniej użytkowników tabletów konkurencyjnego koncernu. Wystarczy przyjść do jednego z Microsoft Store i oddać swojego iPada, by otrzymać kupon o wartości minimum 200 dolarów. Oferta dotyczy trzech generacji tabletów Apple: iPada 2, Pada 3 i iPada 4.

Wysokość kwoty karty podarunkowej zależy oczywiście od oddanego urządzenia (minimum 200 dolarów, maksymalna kwota nie została ujawniona) i można ją wykorzystać na kupno produktów firmy z Redmond, znajdujących się w Microsoft Store, w tym tabletów: Surface RT (od 349 dolarów) i Surface Pro (od 799 dolarów). Każdy może skorzystać z promocji tylko raz.

Oferta będzie obowiązywała do 27 października bieżącego roku. Myślicie, że znajdą się chętne osoby, by oddać swoje iPady i kupić tablet Surface?

źródło

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona