Where’s My Water? 2 debiutuje w App Store

Pierwsza część Where’s My Water? była zarazem pierwszą grą studia Disney, która nie zawierała w sobie postaci ani miejsc znanych z jakichkolwiek filmów czy seriali produkowanych przez ich wytwórnię. Mimo to tytuł ten stał się tak popularny, że wkrótce doczekał się kilku spin-offów oraz internetowego serialu animowanego z udziałem bohaterów gry. Dzisiaj, ponad dziesięć lat po tym jak świat po raz pierwszy poznał krokodyla imieniem Swampy, w App Store pojawiła się wreszcie jej pełnoprawna kontynuacja.

Sama mechanika rozgrywki nie uległa tu jakimś szczególnym zmianom. Nadal więc naszym głównym celem jest skierowanie znajdującej się na planszy wody w konkretne miejsce. Druga część dodaje jednak nowe tryby rozgrywki, takie jak czysto zręcznościowy “Duck Rush” czy tryb wyzwań, zmuszający nas do przechodzenia każdego poziomu w określony sposób. Fanów oryginału ucieszy zapewne fakt, iż Where’s My Water? 2 już od samego początku daje nam dostęp do całej trójki grywalnych postaci (w części pierwszej krokodyle Allie i Cranky były dostępne za dodatkową opłatą). Niestety, ponieważ gra dostępna jest do pobrania za darmo, należy liczyć się z dużą ilością dość niewygodnych mikropłatności, w tym z paskiem energii który po przejściu kilku plansz daje nam wybór: “płać albo odczekaj jakiś czas”.

Gra Where’s My Water? 2 dostępna jest do pobrania za darmo w internetowym sklepie z aplikacjami App Store.

Komentarze

  • biscuit

    Pasek energii to bardzo fajna sprawa dla rodziców, po kilku planszach trzeba po prostu przerwać rozgrywkę i zająć się czymś innym niż graniem na tablecie. Oczywiście zakładając że dostatecznie zabezpieczymy urządzenie przed możliwością dokonania przez dziecko jakiegoś zakupu.

  • andrzejbzyku

    ‘Where is my water’ ma naprawdę 10 lat i było wypuszczone na inne platformy czy to babol w tekście?

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona