Ważne
Wiko VIEW

Asus zaprezentuje nowy Padfone Infinity już 17 września

Pierwsze plotki dotyczące nowej, odświeżonej wersji będącego hybrydą tabletu i telefonu Padfone Infinity pojawiły się już kilka miesięcy temu, niedługo po premierze poprzedniego modelu. Od tamtego czasu w sieci mieliśmy do czynienia z kilkoma mniej lub bardziej wiarygodnymi przeciekami dotyczącymi tego urządzenia. Wśród wielu plotek i przypuszczeń najczęściej pojawiał się temat procesora Snapdragon 800, który miał zastąpić znajdujący się w poprzednim modelu Snapdragon 600.

Firma Asus ogłosiła dziś oficjalnie, że ich nowy produkt, nazwany po prostu “The New PadFone Infinity”, zostanie po raz pierwszy zaprezentowany oficjalnie już w przyszły wtorek, 17 września. Zapowiedzi tej towarzyszył ultra-krótki filmik na którym możemy zobaczyć nowy produkt oraz specjalna strona internetowa odliczająca czas do jego premiery. Jak na razie wszystko wskazuje na to, że nowy PadFone Infinity nie będzie się zbytnio różnił od poprzednika. Najbardziej prawdopodobne zmiany to wspomniany wcześniej nowy SoC, slot na karty microSD oraz dostępność w kolorze białym. Nie wykluczone jednak, że firmie Asus udało się jednak zachować jeszcze jakieś niespodzianki, o których dowiemy się dopiero podczas oficjalnej prezentacji.

Pozostaje mieć nadzieję, że urządzenie nie odziedziczy po poprzednikach problemów z dostępnością w naszym kraju.

http://youtu.be/pDd6gINBv3s

Komentarze

 • Jack

  A Mercedes zaprezentuje nowa cieżarówka.

 • axim

  to ja sie pytam ile to kosztuje i dlaczego tak drogo

 • janko

  Kiepski jest ten gadżet, zupełnie niepraktyczny, a kosztuje tyle, co dobry tablet i dobry telefon razem wzięte. Gdyby cena była taka jak normalna cena za telefon, plus jakieś 100-150zł za ten tabletowy ekran, to jeszcze miałoby sens.

 • mksudol

  Powiem tak, mieszkam w Tajwanie już od roku gdzie produkuje się to ‘coś’. I jeszcze nie widziałem ani jednej osoby aby z tego korzystała. Jeśli już to sam padfone jako komórka. Tego po prostu nikt nie kupuje! Wszyscy albo iPady, iPhony, albo Samsung Note II. Czasami okazjonalnie Samsung Note 8.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona