Ważne

Beamdog zapowiada Baldur’s Gate II: Enhanced Edition na iOS i Android

Studio Beamdog, odpowiedzialne za odświeżanie kultowej już serii Baldur’s Gate, ogłosiło dziś, że gra Baldur’s Gate II: Enhanced Edition w wersji na komputery stacjonarne trafi do sprzedaży już 15 listopada. Jakiś czas później dołączą do niej wersje przeznaczone dla systemów iOS i Android. Obecność zielonego robota na tej liście może nieco dziwić, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę, że w Google Play nadal nie pojawiła się jeszcze pierwsza część gry.

Podobnie jak miało to miejsce w przypadku pierwszej Enhanced Edition, nowe wcielenie Cieni Amn oprócz podstawowej wersji gry zawierać będzie również dodatek (Tron Bhaala) oraz stworzoną specjalnie na potrzeby nowej edycji dodatkową kampanię (The Black Pits 2: Gladiators of They). Będziemy też mieli możliwość poznania czterech nowy członków drużyny (złodzieja, dzikiego maga, pirata i mnicha), z których każdy posiadać będzie dodatkowy wątek fabularny. Niestety, odblokowanie nowych postaci będzie się najprawdopodobniej wiązać z mikropłatnościami.

Niestety, oficjalna data premiery ani cena gry nie jest jeszcze znana. Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie gry.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona