Ważne

o`Lofer JustTab Raptor T1 zamknięty w obudowie o grubości 7 mm

o`Lofer JustTab Raptor T1

Zdążyliśmy się już przyzwyczaić do faktu, że portale społecznościowe i mikroblogowe stają się coraz częściej kanałem, przez które firmy informują o swoich nowościach. Tak też postanowiła dziś zrobić marka o’Lofer, która za pośrednictwem Facebooka poinformowała o nadchodzącej premierze tabletu JustTab Raptor T1.

Patrząc na parametry techniczne produktu trudno nie odnieść wrażenia, że będzie to ciekawa budżetówka (tego się, póki co, jedynie domyślam, bo cena nie została ujawniona). Na jego pokładzie znajdziemy przede wszystkim wyświetlacz IPS o przekątnej 7″ i rozdzielczości 1280 x 800 pikseli oraz czterordzeniowy procesor Action ATM7029 (Cortex A9) o częstotliwości taktowania 1,3 GHz z Vivante GC1000+.

Najsłabszym komponentem o`Lofer JustTab Raptor T1 będzie… akumulator, czyli standard w tanich urządzeniach. Tutaj znajdziemy baterię o pojemności 3000 mAh, której długość czasu pracy, jak się można domyślać, nie będzie imponująca. Całość będzie działała pod kontrolą Androida 4.1.1 Jelly Bean, a o ewentualnej aktualizacji do Androida 4.2 na razie cisza.

Pozostałe dane ze specyfikacji modelu to przede wszystkim 8GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozszerzenia dzięki slotowi kart microSD, 1GB RAM, wyjście HDMI, port microUSB, 3.5 mm jack audio, WiFi, aparat 2 Mpix i kamerka 0,3 Mpix. Na stronie internetowej o’Lofer nie ma żadnej informacji odnośnie Bluetooth i GPS, co sugeruje nam, że tych modułów nie oferuje. Na uwagę zasługuje jeszcze grubość – 7 mm i aluminiowa obudowa.

o’Lofer JustTab Raptor T1 wkrótce ma trafić do sprzedaży. Cena modelu nie została ujawniona.

źródło

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona