Ważne

Ruszył proces aktualizacji Samsunga Galaxy Tab 7.0 Plus do Androida 4.1.2

Aktualizacja Samsunga Galaxy Tab 7.0 Plus do Androida 4.1.2 rozpoczęta

Znalezienie Samsunga Galaxy Tab 7.0 Plus P6200 w polskich sklepach nigdy nie było jakoś szczególnie łatwe. Urządzenie nie zyskało takiej popularności, jak wyprzedawany obecnie Galaxy Tab 2 7.0, a jego cena długo trzymała poziom z momentu rynkowego debiutu. Jeśli jednak wśród Czytelników Tabletowo są posiadacze tego urządzenia, na pewno ucieszą się z najnowszej informacji pochodzącej z obozu koreańskiego koncernu. Rozpoczęła się aktualizacja Samsunga Galaxy Tab 7.0 Plus do Androida 4.1.2 Jelly Bean.

Urządzenie to zostało zaprezentowane pod koniec trzeciego kwartału 2011 roku. Na rynku debiutowało z Androidem 3.2 Honeycomb, jakiś czas później otrzymało Androida 4.0.4 Ice Cream Sandwich. Tym bardziej cieszy fakt, że Samsung nie zapomina o sprzęcie, który jest obecny na rynku już kilkanaście miesięcy i stara się dać mu drugie życie.

Póki co aktualizacja w postaci Androida 4.1.2 dla Galaxy Tab 7.0 Plus jest dostępna w Austrii. Daje to jednak nadzieję, że wkrótce zawita do pozostałych krajów europejskich, w tym do Polski.

Przypomnijmy, Samsung Galay Tab 7.0 Plus to tablet 7-calowy (1024 x 600) z dwurdzeniowym Exynos 1,2GHz. Na jego pokładzie znajdziemy Bluetooth, GPS, WiFi, akumulator 4000 mAh, aparat 3 Mpix, kamerkę, slot kart microSD, 16/32GB pamięci oraz 1GB RAM.

źródło

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona