Ważne

Full!screen pozwoli ukryć pasek nawigacyjny w tabletach z Androidem

Full!screen

Ilu jest wśród czytelników Tabletowo.pl osób, które chciałyby móc ukryć pasek nawigacji i cieszyć się prawdziwym trybem pełnoekranowym? Ta aplikacja, Full!screen, jest właśnie dla was!

Link do niej znajdziecie tutaj:
– wersja stabilna: Google Play, odnośnik bezpośredni do .apk,
– wersja rozwojowa: odnośnik bezpośredni do .apk,
– Full!screen+: Google Play (4.99 zł),
– temat na XDA.

Niestety, aplikacja do działania wymaga uprawnień roota, co może zniechęcić niektórych użytkowników. Mimo wszystko uważam, że jest warta uwagi. Co więcej, będziemy potrzebowali Androida w wersji 3.0 lub wyższej.

Full!screen

Aplikacja oferuje kilka opcji. Możemy zmienić położenie przycisków w rogach ekranu (mamy do rozdysponowania dwa przyciski, które możemy umieścić w każdym z czterech rogów ekranu). Są to: wstecz, home, ostatnie aplikacje, menu, powiadomienia, przywrócenie paska nawigacyjnego oraz otworzenie paska, na którym możemy dodawać przyciski.

Full!screen Full!screen

Możemy zmieniać kolor przycisków zarówno wyświetlanych, jak i podczas tapnięcia w nie. Mamy dla każdego przycisku trzy tryby, dla których możemy ustawić inne czynności: normalne naciśnięcie, przytrzymanie i przesuniecie.

Wersja płatna oferuje dodatkowo możliwość ustawienia, w których aplikacjach ma być automatycznie włączany tryb pełnego ekranu.

Full!screen Full!screen

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona