Promocja: dwurdzeniowy Overmax OV-Base (BaseCore 10?) za 399 złotych - Tabletowo.pl

Promocja: dwurdzeniowy Overmax OV-Base (BaseCore 10?) za 399 złotych

Tabletowo.pl Promocja: dwurdzeniowy Overmax OV-Base (BaseCore 10?) za 399 złotych Nowości Promocje

Ostatnio jeden z Czytelników zdziwił się czytając, że któryś opisywany na łamach Tabletowo.pl tablet miał 10,1-calowy ekran o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli. Utarło się, że takowe urządzenia mają rozdzielczość wyższą, standardem jest aktualnie 1280 x 800 pikseli, a coraz więcej produktów debiutuje z 1920 x 1200 pikseli. Jak się jednak okazuje, na rynku wciąż dostępne są modele z jednostkami 1024 x 600, które w moich oczach już dawno wymarły. Jednym z takich produktów jest Overmax OV-Base za 399 złotych, który pojawił się w ofercie sklepu Real.

Urządzenie, jak możemy wyczytać z gazetki, pracuje w oparciu o Androida 4.1.1 Jelly Bean, a za jego działanie odpowiada dwurdzeniowy procesor (która to konkretnie jednostka – nie wiadomo). Sprzęt oferuje także 1GB RAM, 8GB pamięci wewnętrzną, którą zapewne można rozszerzyć dzięki slotowi kart microSD, Bluetooth oraz akumulator o pojemności 5000 mAh.

Z informacji tych można wywnioskować, że jest to Overmax BaseCore 10. Ze strony internetowej firmy dowiadujemy się, że model ten wyposażony został jeszcze w aparat, kamerkę, wyjście HDMI, port USB i miniUSB, 3.5 mm jack audio, a częstotliwość taktowania procesora wynosi 1,6GHz.

Pytanie, które na pewno padnie: warto się zainteresować BaseCore 10? Biorąc pod uwagę, że jego koszt w sieci zaczyna się od 568 złotych, a tu otrzymujemy go za 399 złotych – na pewno. Za tę kwotę otrzymujemy dwurdzeniowy sprzęt, który w połączeniu z 1GB RAM powinien bez problemów radzić sobie z grami i wideo. Z drugiej strony niska rozdzielczość ekranu może się okazać gwoździem do trumny przy przeglądaniu sieci i czytaniu dokumentów PDF, podobnie z brakiem technologii IPS. Jak to w większości budżetowego sprzętu bywa, także i w przypadku tego produktu trzeba liczyć się z wieloma kompromisami.

Overmax BaseCore 10 będzie dostępny za 399 złotych w jednodniowej promocji Real – w sobotę, 9 marca 2013 roku.

Dzięki poszukiwacz za podesłane info! ;)

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona