Amazon na Walentynki obniża ceny Kindle Fire HD 8,9″
Ważne
Asus Zenfone Max Plus

Amazon na Walentynki obniża ceny Kindle Fire HD 8,9″

Amazon obniża ceny Kindle Fire 8.9 HD

Wrzesień 2012 roku. Amazon, zadowolony z poziomu sprzedaży swojego pierwszego tabletuKindle Fire – zaprezentował światu kolejne urządzenia. Wśród nich były: odświeżony Kindle Fire, Kindle Fire HD oraz Kindle Fire HD 8,9″. Ten ostatni doczekał się dziś czasowej obniżki cen o kilkadziesiąt dolarów.

Kindle Fire HD 8,9″ 16GB WiFi standardowo kosztuje 299 dolarów – po obniżce można go kupić za 269 dolarów. Z kolei wersja z 32GB 4G LTE przeceniona została z 499 dolarów na 449 dolarów. Ceny pozostałych modeli (32GB WiFi i 64GB LTE) nie uległy zmianie, podobnie jak wspomnianych na początku pozostałych tabletów Amazonu i czytniki Kindle.

Amazon tłumaczy, że promocja zorganizowana została w ramach zbliżających się Walentynek, co niejako potwierdza kod rabatowy, którego należy użyć przy składaniu zamówienia: „FIRELOVE”. Rynkowi analitycy jednak, w tym Robert Baird z Colin Sebastian doszukują się w tej przecenie drugiego dnia. Według nich Amazon w ten sposób chce nieco wyczyścić swoje magazyny.

Promocja na Kindle Fire HD 8,9″ trwa do 8. lutego, ale niewykluczone, że zostanie przedłużona.

Dla przypomnienia – parametry techniczne urządzenia:
– ekran 8,9″, IPS, 1920 x 1200 pikseli, multitouch 10 punktów,
– dwurdzeniowy procesor TI OMAP 4470 1,5GHz,
– 1GB RAM,
– wyjście microHDMI,
– Bluetooth,
– kamerka do połączeń wideo,
– wymiary: 240 x 164 x 8,8 mm,
– waga: 567 g.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona