Szczęśliwego 2013 roku! - Tabletowo.pl
Ważne

Szczęśliwego 2013 roku!

Tabletowo.pl Szczęśliwego 2013 roku! Nowości

Moi drodzy,

pożegnaliśmy właśnie kolejny tabletowy rok, który dla nas, ekipy Tabletowo.pl, był bardzo udany. Dla jednych było to ledwie kilka dni spędzonych z nami, dla innych – kilka miesięcy, a jeszcze inni czytają nas od początku istnienia (już ponad 2,5 roku!). Wszystkim, bez wyjątku, bardzo dziękuję w imieniu swoim, jak i redaktorów, za to, że jesteście z nami. Że czytacie nasze wpisy, komentujecie i krytykujecie – bardzo nas cieszy, że nie jesteście biernymi czytelnikami.

Wielokrotnie udowodniliście już, że możemy liczyć na bardzo interesujące, owocne dyskusje w komentarzach dotyczące tematów okołotabletowych. A nawet, gdy się ze sobą gdzieś tam nie zgadzamy i nasze opinie są całkowicie różne, możemy liczyć na zrozumienie i przyjęcie tego faktu z szacunkiem, bez zbędnego wyzywania się i bluzgania, co, niestety, jest nagminnym zjawiskiem w sieci. Bardzo Wam za to dziękujemy! I oczywiście, bardzo egoistycznie, prosimy o więcej – bądźcie z nami jak najdłużej! ;)

Wierzę, że ta trzynastka w roku będzie dla nas wszystkich szczęśliwa. Czego zarówno Czytelnikom, jak i wszystkim Redaktorom, serdecznie życzę.

Szczęśliwego Nowego Roku! Bawcie się dobrze! ;)

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona