Tablet Acera za 99 dolarów już niebawem
Ważne

Tablet Acera za 99 dolarów już niebawem

Przyglądając się jeszcze jakiś czas temu ofercie budżetowych tabletów od topowych producentów, uwagę najbardziej przykuwał produkt ASUSA, kosztujący 199 dolarów – Nexus 7. Ostatnimi czasy wszystko jednak zmierza do jeszcze większego obniżenia cen. Widać to zwłaszcza na przykładzie tajwańskich producentów.

W pierwszym kwartale roku 2013 na rynek wejść ma nowy wyposażony w system Android tablet autorstwa Acera. Prawdopodobnie będzie to bardzo atrakcyjna propozycja, bowiem urządzenie kosztować ma 99 dolarów i oferować procesor MediaTek. Można przypuszczać, iż jest to niejako odpowiedź na doniesienia o tanim, mającym kosztować około 130$ tablecie ASUSA – rywale z Tajwanu nie mogą sobie przecież pozwolić na przewagę konkurencji.

Na razie oprócz detali dotyczących procesora oraz ceny, nie wiemy niczego więcej. Skoro jednak sprzęt ma pojawić się w pierwszej ćwiartce nowego roku, to od razu nasuwa się myśl, że możemy się spodziewać ciekawych targów CES 2013 – na nich właśnie zapewne ujrzymy premierowe pokazy tych tabletów. Kto wie, co jeszcze interesującego zobaczymy przy okazji owego wydarzenia.

Czyżby była mowa o Acerze B1-A71, na którego plotki słyszymy już od dłuższego czasu? A może o jeszcze innym produkcie? O tym przekonamy się już niebawem.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona