Prestigio MultiPad PMP5880D już niebawem
Ważne

Prestigio MultiPad PMP5880D już niebawem

Jeśli szukacie urządzenia, które zapewniałoby Wam idealny balans pomiędzy małymi i większymi ekranami oraz posiadało wydajny procesor, to kto wie czy nie dobrą propozycję przygotowała dla Was firma Prestigio. Do sprzedaży wejść ma bowiem tablet Prestigio MultiPad PMP5880D. Co ciekawego może on nam zaoferować?

Urządzenie wyposażone jest w ekran o wielkości 8 cali w rozdzielczości 1024×768 pikseli wyposażony w multidotyk. Jednostką napędową jest znany dobrze wszystkim Rockchip RK3066 o taktowaniu 1,6 GHz z GPU mali-400 MP4. Producent dorzucił też 1 GB pamięci operacyjnej DDR3, 16 GB wbudowanej na dane i slot na karty microSD (do 32 GB).

Co ciekawe, w urządzeniu znaleźć można aparat główny 5 Mpx, kamerkę tylną VGA oraz mocną baterię 6000 mAh. Nie zabraknie też złącza HDMI, czujnika położenia i WiFi. Do zestawu dołączane ma być specjalne etui i rysik. Urządzenie ma pracować pod kontrolą najnowszego Androida JellyBean, a firma zapewnia o aktualizacjach w przyszłości. Użytkownik otrzyma oprócz wyżej wymienionych funkcji również dostęp do sklepu Prestigioplaza, w którym będzie mógł znaleźć darmowe i płatne e-booki oraz aplikacje i multimedia.

Jeśli chodzi o cenę, to za dzieło Prestigio zapłacić będzie trzeba 799 złotych.

Źródło: inf. prasowa

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona