Nadchodzący Android 4.1 dla Samsunga Galaxy Note wniesie Multi View?
Ważne

Nadchodzący Android 4.1 dla Samsunga Galaxy Note wniesie Multi View?

samsung galaxy note

Użytkownicy Samsunga Galaxy Note, po premierze drugiej generacji tabletofonu koreańskiego koncernu, z pewnością zaczęli zazdrościć nowości w oprogramowaniu, które to urządzenie wprowadza. Jeśli do nich należycie, a nie macie zamiaru wymieniać sprzętu na nowy, nic straconego. Wiele wskazuje na to, że wraz z Androidem 4.1 otrzymacie również dwie najciekawsze funkcjonalności systemowe: Multi View oraz Air View.

Aktualizacja do Androida 4.1, a właściwie najprawdopodobniej 4.1.2, dla Samsunga Galaxy Note pierwszej generacji, ma zostać wydana pod koniec grudnia. Konkretna data, niestety, nigdzie nie padła, więc należy uzbroić się w cierpliwość.

Dobrze, ale czym są dwie funkcje, o których wspomniałam wcześniej? Multi View pozwala na otwarcie i pracę na dwóch oknach jednocześnie. Z kolei Air View, jak naprowadza nas nazwa, to możliwość podglądu zawartości mejla, zdjęcia w galerii czy filmu bez potrzeby dotykania ekranu rysikiem (wystarczy wskazać S Penem konkretne zdjęcie, dzięki specjalnemu kursorowi, który pokazuje się na wyświetlaczu).

Cena Samsunga Galaxy Note, którego recenzję możecie przeczytać pod tym adresem, zaczyna się od 1600 złotych (ładny spadek – w momencie polskiej premiery kosztował ponad 2000 złotych). Natomiast Galaxy Note 2 można nabyć od 2350 złotych.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona