HTC Butterfly J: ekran 5″ i rozdzielczość 1920 x 1080 (Full HD)
Ważne

HTC Butterfly J: ekran 5″ i rozdzielczość 1920 x 1080 (Full HD)

HTC Butterfly J

5″ trudno zakwalifikować do grona smartfonów, ale jeszcze trudniej do tabletów, których ekrany zaczynają się, czysto umownie oczywiście, od 7″. Dlatego też takie urządzenia, pośrednie, nazwano tabletofonami. Jednym z nich jest zaprezentowany dziś HTC Butterfly J. Urządzenie wyróżnia się na tle pozostałych konkurencyjnych propozycji rozdzielczością ekranu. Tajwański koncern oferuje bowiem na 5-calowym wyświetlaczu rozdzielczość Full HD, czyli 1920 x 1080 pikseli.

Tabletofon HTC zapowiada się bardzo interesująco. A to za sprawą, poza wspomnianym wyświetlaczem, czterordzeniowego procesora Qualcomm Snapdragon APQ8064 z 2GB RAM, 16GB pamięci wewnętrznej, które będzie można rozszerzyć dzięki slotowi kart microSD, aparatu o rozdzielczości 8 Mpix oraz Androida 4.1 Jelly Bean. Urządzenie będzie oferowało również kamerkę 2 Mpix, WiFi oraz akumulator o pojemności 2020 mAh. Wymiary modelu 143 x 71 x 9.1 mm, natomiast waga – 150 g.

HTC Butterfly J w grudniu ma trafić do sprzedaży w Japonii w trzech wersjach kolorystycznych: białej, czarnej i czerwonej. Urządzenie, jak informują zagraniczne źródła, może w ogóle nie pojawić się na rynku europejskim. Mamy jednak nadzieję, że jednak zadebiutuje w pozostałych częściach świata. Jego cena nie została ujawniona.

HTC Butterfly J

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona