System BlackBerry PlayBook zaktualizowany do OS 2.1 - Tabletowo.pl
Ważne

System BlackBerry PlayBook zaktualizowany do OS 2.1

Tabletowo.pl System BlackBerry PlayBook zaktualizowany do OS 2.1 Nowości

Ciągle słyszymy o kolejnych aktualizacjach poszczególnych tabletów pracujących pod kontrolą Androida. Tym razem kanadyjski koncern Research In Motion postanowił nas zaskoczyć i wydać aktualizację własnego oprogramowania. I tak, posiadacze tabletu BlackBerry PlayBook mogą się już cieszyć z nowości, które niesie ze sobą OS 2.1.

Nowy PlayBook OS 2.1 daje użytkownikom możliwość:

  • zabezpieczenia wszystkich danych na tablecie. Szyfrowanie na poziomie korporacyjnym może być teraz rozszerzone, aby zabezpieczyć prywatne dane przechowywane na urządzeniu.
  • Wysyłania wiadomości SMS przy wykorzystaniu nowej wersji oprogramowania BlackBerry Bridge (wersja 2.1). Użytkownicy mogą wysłać wiadomość z tabletu BlackBerry PlayBook poprzez ich smartfon BlackBerry. Nowa wersja oprogramowania BlackBerry Bridge jest dostępna w BlackBerry App World.
  • Korzystania z Wiadomości, Kontaktów i Kalendarza w pionowej pozycji tabletu.
  • Przeniesienia dokumentów z komputera PC do tabletu BlackBerry PlayBook wykorzystując aplikację Print To Go, nawet jeżeli komputer i tablet są podłączone do różnych sieci.

A to wciąż jeszcze nie wszystkie nowości, jakie postanowił nam zaserwować RIM. W najnowszej odsłonie jeżynowej platformy znajdziemy również szereg funkcjonalności korporacyjnych, jak możliwość zdalnej rejestracji na serwerze BlackBerry Mobile Fusion, wsparcie dla uwierzytelniania bazującego na certyfikacie ActiveSync oraz dodatkowe możliwości kontroli polityki IT.

Najnowsza wersja systemu PlayBook OS 2.1 jest już dostępna do pobrania. Wasze urządzenia powinny automatycznie powiadomić o dostępności aktualizacji, ale jeśli tego nie zrobią, zajrzyjcie do ustawień i sprawdźcie ręcznie – być może już tam na Was czeka.

ź: informacja prasowa, RIM

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona