Modern Combat 4: Zero Hour na Androida i iOS jesienią (update: oficjalny trailer)

modern combat 4 zero hour

Jeśli jesteście fanami gier typu FPS (first-person shooter), mam dla Was bardzo dobrą wiadomość. Do sieci trafił filmik zapowiadający nadejście kolejnej części znanego tytułu Modern Combat. Tym razem będzie nosił nazwę Modern Combat 4: Zero Hour, a jego premiera na dwie platformy: Androida i iOS, zapowiedziana została na jesień bieżącego roku.

Informacja o nadchodzącej premierze najnowszej gry Gameloftu pochodzi z tajnej konferencji prasowej, która odbyła się na Tokyo Game Show. Jak się można było spodziewać, jeśli coś jest poufne, to prędzej czy później ujrzy światło dzienne (tzw. “przeciek kontrolowany”) – tak też się stało i w tym przypadku, dzięki czemu mogliśmy poznać plany znanego studia tworzącego gry mobilne.

Trailer, który możecie zobaczyć poniżej, wprowadza nas w fabułę gry. Przedstawiony jest skrót wiadomości, z których dowiadujemy się o tym, że prezydent Stanów Zjednoczonych, Burke, został uprowadzony na Hawajach. Wniosek jest prosty: naszym zadaniem będzie uwolnienie głowy państwa. Na wideo pokazany jest również bardzo krótki gameplay przedstawiający to, czego możemy się spodziewać po Modern Combat 4: Zero Hour.

Konkretna data debiutu Modern Combat 4: Zero Hour nie została ujawniona. Jak doskonale wiecie, “jesień” może oznaczać wiele – albo jutro, albo nawet za kilka miesięcy. Nie pozostaje nam nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość. Cena gry również stoi pod znakiem zapytania, aczkolwiek możemy się spodziewać, że będzie wynosiła 5,49 euro.

źródło

Update:

W sieci pojawił się oficjalny trailer gry, zamieszczony przez Gameloft:

Komentarze

 • Sefato

  Znając Gameloft na screenach/filmikach będzie pięknie, a w rzeczywistości ściny i błędy.

  • xmat1

   Jak grasz na spicy..

 • dred

  jestem fanem fpsow i dlatego nie moge grac w te kiszki, bo uproszczen mnostwo, grafika bidna, sterowanie toporne.

  • aaa

   Sterowanie jest największym problemem, bo FPSy są idealne z myszką i klawiaturą. Może na Androidzie obsługę myszki dodadzą, kto wie? Tyle że ciężko na kanapie z myszką grać – to już lepiej użyć laptopa/desktopa.

 • Mike

  Zamiast wkleić oficjalny trailer Modern Combat 4: Zero Hour w HD od gameloftu: http://www.youtube.com/watch?v=LAEHLePiCOM

  To wklejacie jakiś badziew kręcony komórka…

  • News pojawił się wcześniej niż podesłany przez Ciebie filmik. Wpis zaktualizowałam. Dzięki!

   Pozdrawiam ;)

 • maciek

  Ciekawe czy pójdzie jeszcze na xperi play albo iphone 3GS.

 • Ja

  @aaa: Można na androidzie grać myszką :D

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona