Yarvik udostępnia Androida 4.0.4 dla kolejnych tabletów - Tabletowo.pl

Yarvik udostępnia Androida 4.0.4 dla kolejnych tabletów

Lubię przekazywać dobre informacje. Zwłaszcza, jeśli dotyczą aktualizacji systemu operacyjnego urządzeń mniej popularnych producentów. Tym razem kolejnego plusa zalicza firma Yarvik, która udostępniła Androida Ice Cream Sandwich (4.0.4) dla kolejnych siedmiu tabletów z serii Velocity, Gravity, Xerios i Zetta.

Jak to zostało nieco przesadnie ujęte w informacji prasowej: „Yarvik jako jeden z nielicznych producentów nie zapomina o użytkownikach, którzy zakupili tablety tej marki i chcą cieszyć się najnowszym systemem operacyjnym”. Najnowszym? Czepialstwo nie pozwala mi nie zapytać: w takim razie kiedy Jelly Bean?

Aktualizacja do Androida 4.0 Ice Cream Sandwich jest dostępna dla następujących modeli Yarvik:
– TAB224 GoTab Velocity 7″,
– TAB260 GoTab Velocity 7″,
– TAB264 GoTab Velocity 7″,
– TAB364 GoTab Gravity 8″,
– TAB420 GoTab Xerios 10″,
– TAB424 GoTab Xerios 10″,
– TAB466 GoTab Zetta 9.7″.

Posiadacze powyższych tabletów, którzy zdecydują się na aktualizację, powinni odczuć poprawę stabilności działania urządzenia i połączenia z sieciami bezprzewodowymi WiFi, zwiększoną wydajność aparatu oraz płynniejsze obracanie ekranu. Dodatkowo preinstalowany jest sklep Google Play oraz zaktualizowano następujące aplikacje:  FBReader E-Reader, MobiSoft Office Suite i instrukcja obsługi.

By dokonać aktualizacji tabletu Yarvik, należy przejść na oficjalną stronę producenta i postępować według wskazówek tam zamieszczonych. Warto przypomnieć, że to już kolejna grupa produktów tej firmy, które otrzymały możliwość aktualizacji do „lodowej kanapki”. Wcześniejsze znajdziecie w tym i w tym wpisie.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona