Chameleon Launcher v1.0 dostępny w Google Play! - Tabletowo.pl

Chameleon Launcher v1.0 dostępny w Google Play!

Tabletowo.pl Chameleon Launcher v1.0 dostępny w Google Play! Aplikacje Nowości

Pamiętacie projekt Chameleon? Swego czasu, jeszcze długo przed swoją premierą, narobił w sieci sporo namieszania. Zadebiutował na Kickstarter, tam jego pomysłodawcy zebrali fundusze na rozwój i właśnie dziś możemy się cieszyć z jego pojawienia się wśród aplikacji na Androida. Chameleon Launcher v1.0 jest już dostępny w Google Play w cenie 10,26 dolarów.

Swego czasu Jarek napisał, że Chameleon to „wyjątkowy projekt ekranu głównego dla tabletu z systemem Android”. Trudno się nie zgodzić z tymi słowami. Chameleon Launcher v1.0 umożliwia zmianę standardowych ekranów dostępnych w mobilnym systemie internetowego giganta Google i dostosowanie ich według własnego gustu. Można z nimi zrobić praktycznie wszystko. Pozwala dostosować ekrany domowe do własnych potrzeb – każdy może posiadać inne tło, inne ikonki-skróty do aplikacji, inne widżety w różnych wymiarach, ustawionych według własnego zapotrzebowania, itp.

Żeby tego było mało, kameleona można zaprogramować tak, by na podstawie GPS, konkretnej sieci WiFi lub o podanej godzinie zmienił ekran główny z jednego na drugi. I tak, np. ma rozpoznawać czy w danym momencie jesteśmy w domu, czy też w pracy, by na tej podstawie przearanżować swój „wystrój”.

Jak zaznaczają twórcy aplikacji, Chameleon wciąż nie jest doskonały i wymaga dopracowania. W wersji v1.0 pojawiają się problemy z widżetami Gmail, Google+ oraz kalendarzem, ale wkrótce mają zostać usunięte.

Launcher jest dostępny na tablety pracujące pod kontrolą Androida 3.2 (Honeybomb) i nowszych wersji, do 4.1 Jelly Bean włącznie. Poniżej możecie zobaczyć krótką prezentację możliwości Chameleon Launcher for Tablets v1.0 na wideo oraz kilka screenów.

Tabletowo.pl Chameleon Launcher v1.0 dostępny w Google Play! Aplikacje Nowości   Tabletowo.pl Chameleon Launcher v1.0 dostępny w Google Play! Aplikacje Nowości   Tabletowo.pl Chameleon Launcher v1.0 dostępny w Google Play! Aplikacje Nowości   Tabletowo.pl Chameleon Launcher v1.0 dostępny w Google Play! Aplikacje Nowości   Tabletowo.pl Chameleon Launcher v1.0 dostępny w Google Play! Aplikacje Nowości

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona