Prince of Persia Classic w wersji na Androida - Tabletowo.pl
Ważne

Prince of Persia Classic w wersji na Androida

Tabletowo.pl Prince of Persia Classic w wersji na Androida Aplikacje Nowości

Pamiętam jak dawno, dawno temu, kiedy iPada jeszcze w sprzedaży nie było, a w siedzibie Apple Steve Jobs decydował, który z podsuniętych mu pod nos modeli ma być ostatecznym, pierwszym tabletem spod znaku nadgryzionego jabłka, grałam na swoim Sony Ericssonie K750i w Prince of Persia. To była jedna z moich najbardziej ulubionych gier dostępnych na java. Jeśli macie podobne wspomnienia i sprzęt z Androidem, na pewno ucieszy Was informacja, że tytuł Prince of Persia zadebiutował w wersji na Androida.

Gry Prince od Persia chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Powstała w 1989 roku i odniosła sukces zarówno w świecie gier komputerowych, jak i konsolowych. Jakiś czas temu pojawiła się edycja tytułu na iPhone’a, teraz studio Ubisoft postanowiło zawojować świat Androida. W związku z tym, że od premiery gry „trochę” lat już minęło, mobilna wersja gry została nieco usprawniona – zwłaszcza pod względem grafiki. Do wyboru mamy trzy tryby gry: normalny, „time attack” (gra na czas) oraz „przetrwanie” (godzina gry bez straty życia).

W Prince of Persia możecie zagrać zarówno jeśli chcecie wydać kilka złotych, jak i gdy tego nie chcecie zrobić. Dostępna jest wersja darmowa oraz płatna – za niecałe 10 złotych (2,99 dolarów). Gra przeznaczona jest na sprzęt pracujący pod kontrolą systemu operacyjnego Android w wersji 2.2 i nowszych. Po pobraniu instaluje dodatkowe 178MB, więc na wszelki wypadek upewnijcie się czy macie dostęp do WiFi.

Tabletowo.pl Prince of Persia Classic w wersji na Androida Aplikacje Nowości   Tabletowo.pl Prince of Persia Classic w wersji na Androida Aplikacje Nowości   Tabletowo.pl Prince of Persia Classic w wersji na Androida Aplikacje Nowości   Tabletowo.pl Prince of Persia Classic w wersji na Androida Aplikacje Nowości

Dzięki Karol za podesłane info! ;)

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona