Na świecie działa już pół miliarda urządzeń z Androidem - Tabletowo.pl
Ważne

Na świecie działa już pół miliarda urządzeń z Androidem

Już dzisiejszego wieczoru poznamy najnowszą generację smartfona Apple, najprawdopodobniej iPhone’a 5. Przyznajcie sami, że firma Google nie mogła wybrać sobie lepszego momentu na przekazanie nam informacji o osiągnięciu kolejnego kroku milowego w historii Androida… A naprawdę jest się czym chwalić!

Ledwie tydzień temu, podczas konferencji prasowej Motoroli („Motorola On Display”), kiedy to światło dzienne ujrzały trzy smartfony z serii RAZR, swoje pięć minut miał również dyrektor generalny Google, Eric Schmidt. Podczas swojego wystąpienia wspomniał, że na świecie działa już ponad 480 milionów urządzeń pracujących pod kontrolą Androida. Wystarczyło kilka dni, by ich liczba wzrosła do 500 milionów! Przedstawiciele internetowego giganta Google, Andy Rubin i Hugo Barra, zgodnie opublikowali tą wiadomość na portalach społecznościowych/mikroblogowych: Twitter i Google+.

Pół miliarda urządzeń z Androidem na całym świecie robi niesamowite wrażenie – ciekawe jaki procent stanowią interesujące nas najbardziej tablety. Do tego należy wspomnieć, że dziennie jest aktywowanych ponad 1,3 mln sprzętu z tym systemem, z czego 70 tysięcy produktów to właśnie tablety.

Gratulujemy i życzymy Androidowi kolejnych sukcesów. iOS i nadchodzącemu systemowi Windows 8 zresztą też.

Tabletowo.pl Na świecie działa już pół miliarda urządzeń z Androidem Nowości

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona