iRU Pad Master 10.1 - kiedyś z Windows 7, teraz z Androidem - Tabletowo.pl
Ważne

iRU Pad Master 10.1 – kiedyś z Windows 7, teraz z Androidem

Tabletowo.pl iRU Pad Master 10.1 - kiedyś z Windows 7, teraz z Androidem Nowości

Stałym czytelnikom Tabletowo.pl tablet iRU Pad Master 10.1 nie jest obcy. Urządzenie zadebiutowało w styczniu na rosyjskim rynku, jako produkt pracujący pod kontrolą Windows 7 Home Premium i WeTab OS. Jak się właśnie okazało, producent wypuścił również inną wersję produktu – z Androidem, ale dokładnie o takiej samej nazwie. Poznajcie iRU Pad Master 10.1.

Na pierwszy rzut oka parametry techniczne modelu wydają się obiecujące, aczkolwiek obraz ten zmienia się po bliższym przyjrzeniu. iRU Pad Master 10.1 został wyposażony w 10,1-calowy ekran o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli oraz procesor Cortex A8 o częstotliwości taktowania 1,2 GHz z 1GB RAM. Oferuje 8GB pamięci wewnętrznej, slot kart microSD, wyjście miniHDMI, port miniUSB, aparat 2 Mpix, GPS oraz Androida 4.0.

Urządzenie jest grube (ma 15 mm!) i posiada akumulator o niewielkiej, jak na 10-calowy model, pojemności: 3500 mAh. Jest to dość niepokojące zwłaszcza, że będzie dostępny również w wersji 3G, a jak wiadomo, korzystanie z internetu przez sieć komórkową w terenie przyczynia się do szybkiego rozładowywania sprzętu. Wymiary modelu to 271,6 x 177,6 x 15 mm, waga: 600 g.

Cena iRU Pad Master 10.1 nie jest znana, podobnie jak data rynkowej premiery.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona