Rayman: Jungle Run - premiera na Androida i iOS 20 września (trailer) - Tabletowo.pl

Rayman: Jungle Run – premiera na Androida i iOS 20 września (trailer)

Tabletowo.pl Rayman: Jungle Run - premiera na Androida i iOS 20 września (trailer)  Aplikacje Nowości

Gdyby ktoś się mnie zapytał jaka była moja ulubiona gra w dzieciństwie, musiałabym się solidnie zastanowić, by wskazać jedną, najlepszą, przy której spędziłam najwięcej czasu. Niewątpliwie Rayman był tytułem, który wciągnął mnie na tyle, że dość często do niego wracałam. Jak nie na komputerze, to na konsoli. Niebawem będę miała okazję, jak Wy wszyscy, poznać grę na nowo, dzięki dystrybucji na smartfony i tablety. Już 20 września Rayman: Jungle Run trafi do sklepów z aplikacjami na Androida – Google Play i iOS – AppStore.

Mobilna gra Ubisoft stworzona zostanie na silniku UbiArt, czyli tym samym, którego użyto przy produkcji konsolowego Rayman Origins. Wiadomo również, że wersja na iOS będzie dostosowana do iPadowego ekranu Retina o wysokiej rozdzielczości.

Do premiery Rayman: Jungle Run pozostały dwa tygodnie; musimy się więc uzbroić w cierpliwość. Tymczasem zajrzyjcie do poniższego filmiku, czyli pierwszego trailera tytułu.

Na chwilę obecną nie wiadomo czy gra będzie płatna, czy darmowa.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona