Odporny tablet Getac Z710 - Tabletowo.pl
Ważne

Odporny tablet Getac Z710

Tabletowo.pl Odporny tablet Getac Z710 Ciekawostki Nowości

Praca części społeczeństwa wymaga posiadania tabletu innego niż pozostałe. Nie mam tu na myśli kwestii oprogramowania, producenta czy spersonalizowanej obudowy, a kwestię niezniszczalności sprzętu. Niektóre zawody po prostu wymagają korzystania z odpornych urządzeń. Dla osób je wykonujących firma Getac stworzyła kolejny tablet: Z710.

Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, co będzie, jak nasz tablet spadnie z dwóch metrów, staniemy na niego czy wpadnie do wody podczas naszego wypoczynkowego pobytu morzem, rzeką czy jeziorem. Tablety nie są odporne na czynniki zewnętrzne, ale przecież nie tego od nich oczekujemy. Nowość Getac przeznaczona jest dla osób, które potrzebują niezawodnego sprzętu w każdych, nawet ekstremalnych warunkach.

Getac Z710 posiada certyfikaty MIL-STD 810G/IP65, a to oznacza, że jest odporny na wstrząsy, kurz i wodę. Dodatkowo jego producent obiecuje, że modelowi nie jest straszny spadek z ok. dwóch metrów oraz może działać w temperaturach od -15 do 50 stopni Celsjusza.

Został wyposażony w 7-calowy wyświetlacz (1024 x 600 pikseli) korzystający z technologii LumiBond, która integruje Gorilla Glass z pojemnościowym ekranem i panelem LED. Urządzenie oferuje GPS SiRFstar, WiFi, Bluetooth, 3G, akumulator o pojemności 7600 mAh, aparat o rozdzielczości 5 Mpix oraz kamerkę. Za jego pracę pod kontrolą Androida 2.3 (!!) odpowiada dwurdzeniowy procesor TI OMAP 4430 o częstotliwości taktowania 1GHz, mający do dyspozycji 1GB RAM i 16GB pamięci wewnętrznej.

Cena Getac Z710 zaczyna się od 1499 dolarów, natomiast wersja z 3G kosztuje 1799 dolarów. Sprzedaż urządzenia rozpocznie się w październiku.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona