"Something PIG is coming" - nadchodzi nowa gra od Rovio (trailer) - Tabletowo.pl

„Something PIG is coming” – nadchodzi nowa gra od Rovio (trailer)

Tabletowo.pl "Something PIG is coming" - nadchodzi nowa gra od Rovio (trailer) Aplikacje Nowości

Najpierw poznaliśmy wściekłe ptaki (Angry Birds), teraz nadchodzą złe świnie (bad piggies). Rovio, studio odpowiedzialne za sukces wspomnianego tytułu (Angry Birds we wszystkich odsłonach został pobrany w sumie, na wszystkie platformy, ponad miliard razy), wypuściło trailer nowej gry. Trudno jednak z niego wywnioskować, co to będzie za produkcja… Wiemy jedynie, że „something PIG is coming”. Czyżby świnie wreszcie miały wziąć odwet za dotychczasowe krzywdy popełnione przez ptaki?

Jeśli jesteście ciekawi co tym razem szykuje Rovio, niestety, musicie uzbroić się w cierpliwość. Na chwilę obecną nie są znane dosłownie żadne szczegóły dotyczące nowego tytułu fińskiej produkcji – nawet data premiery.

Zerknijcie na poniższy trailer i dajcie znać jakie są Wasze typy co do nadchodzącej gry Rovio. Ciekawe czy i tym razem uda im się stworzyć tytuł, w który namiętnie będą grały miliony ludzi na całym świecie.

źródło

Update: gra zadebiutuje 27. września.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona