Android Jelly Bean dla Samsunga Galaxy Note 10.1 "wkrótce" - Tabletowo.pl

Android Jelly Bean dla Samsunga Galaxy Note 10.1 „wkrótce”

Tabletowo.pl Android Jelly Bean dla Samsunga Galaxy Note 10.1 "wkrótce" Nowości Samsung

Trzy najważniejsze urządzenia mobilne dla Samsunga w chwili obecnej to…? Chyba nikt nie ma wątpliwości, że zaprezentowany dziś tabletofon Galaxy Note 2, a także smartfon Galaxy S3 i tablet Galaxy Note 10.1. Pierwszy z wymienionych modeli w momencie premiery pracuje już w oparciu o najnowszą wersję Androida, Jelly Bean, kolejne dwa – Androida Ice Cream Sandwich. Kiedy doczekają się aktualizacji? Przedstawiciel producenta podczas konferencji prasowej na IFA 2012 zapewnił, że wkrótce.

Posiadacze tabletów koreańskiego producenta wiedzą doskonale, że z aktualizacjami u niego bywa różnie. Dopiero teraz jedne ze starszych modeli firmy, Galaxy Tab 8.9 i Galaxy Tab 10.1, otrzymały możliwość zasmakowania „lodowej kanapki” (ciekawe czy w ogóle będą mogły się cieszyć z „żelki”…). Nic więc dziwnego, że Samsung oficjalnie zechciał rozwiać wątpliwości dotyczące kwestii najnowszej wersji systemu dla ostatnio zaprezentowanego tabletu z Androidem.

Jeszcze jakiś czas temu w sieci pojawiły się informacje, że Android Jelly Bean trafi na Galaxy Note 10.1 w późniejszych miesiącach bieżącego roku. Określenie „wkrótce” (a właściwie „bardzo wkrótce” – tłumacząc dosłownie), jest o wiele bardziej zadowalające. Mamy tylko nadzieję, że koreański koncern dotrzyma słowa.

Aktualizacji do Androida 4.1 mogą się spodziewać także użytkownicy Samsunga Galaxy Note pierwszej generacji. Niestety, nawet przybliżona data planowanego rozpoczęcia procesu aktualizacji nie została ujawniona.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona