Toshiba przedstawia Satellite U920T: tablet 12,5" z Windows 8 i wysuwaną klawiaturą - Tabletowo.pl

Toshiba przedstawia Satellite U920T: tablet 12,5″ z Windows 8 i wysuwaną klawiaturą

Tabletowo.pl Toshiba przedstawia Satellite U920T: tablet 12,5" z Windows 8 i wysuwaną klawiaturą Nowości Toshiba

Idea hybrydowych tabletów zapoczątkowana przez Asusa rozwijana jest od dłuższego czasu przez pozostałych producentów. Dzięki temu dziś na targach IFA 2012 poznaliśmy inną koncepcję urządzenia, aczkolwiek można mieć wrażenie, że podobne już gdzieś wcześniej widzieliśmy – tyle że z Androidem. Tym razem Toshiba zaprezetowała swój produkt, Toshibę Satellite U920T, czyli urządzenie z wysuwaną spod ekranu klawiaturą, pracujące pod kontrolą Windows 8

Nietypowa konstrukcja sprzętu pozwala na korzystanie z niego jak z dwóch urządzeń. Gdy klawiatura jest schowana pod ekran – jak z tabletu z dotykowym ekranem na wierzchu, gdy jest wysunięta – jak z ultrabooka z klawiaturą QWERTY.

Na temat Toshiby Satellite U920T na chwilę obecną nie wiemy zbyt wiele, ale powinno się to wkrótce zmienić. Obecnie wiadomo, że sprzęt został wyposażony w ekran o przekątnej 12,5″ i rozdzielczości 1366 x 768 pikseli, procesor Intel Core i3 lub Intel Core i5, maksymalnie 4GB RAM oraz SSD o pojemności 128GB.

Cena Toshiby Satellite U920T nie została ujawniona, podobnie jak data rynkowej premiery. Będę na stoisku producenta prawdopodobnie już jutro, więc postaram się wyciągnąć istotne informacje na jego temat od przedstawicieli firmy.

Tabletowo.pl Toshiba przedstawia Satellite U920T: tablet 12,5" z Windows 8 i wysuwaną klawiaturą Nowości Toshiba   Tabletowo.pl Toshiba przedstawia Satellite U920T: tablet 12,5" z Windows 8 i wysuwaną klawiaturą Nowości Toshiba   Tabletowo.pl Toshiba przedstawia Satellite U920T: tablet 12,5" z Windows 8 i wysuwaną klawiaturą Nowości Toshiba

źródło, źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona