Nadchodzi Sony VAIO Duo 11 z Windows 8 - Tabletowo.pl

Nadchodzi Sony VAIO Duo 11 z Windows 8

Tabletowo.pl Nadchodzi Sony VAIO Duo 11 z Windows 8 Nowości Plotki / Przecieki

Serwis Pocket Now dotarł do zdjęć nowego tabletu internetowego japońskiej firmy Sony. Wygląda na to, że koncern zamierza zaistnieć nie tylko na rynku urządzeń z Androidem, ale także z systemem Windows 8. VAIO Duo 11, bo taką nazwę nosi tajemniczy tablet przedstawiony na poniższych zdjęciach, będzie dedykowany biznesmenom i profesjonalistom wymagającym konkretnych możliwości i potężnej specyfikacji.

Niestety, obecnie konfiguracja techniczna VAIO Duo 11 pozostaje tajemnicą, ale łatwo się domyślić, że będzie obejmowała któryś z najnowszych procesorów Intela, przynajmniej 2GB RAM oraz 11-calowy wyświetlacz ze wsparciem dla rysików. Na fotografiach przedstawiono tablet podłączony do zintegrowanej, podświetlanej na biało klawiatury. Mechanizm wysuwania klawiatury został umieszczony na pleckach urządzenia, co przywodzi na myśl model Asus Eee Pad Slider z Androidem. Jednakże w przypadku VAIO Duo 11 konstrukcja obejmuje także stojak, dzięki któremu możliwe będzie postawienie tabletu na biurku i pisanie jak na tradycyjnym komputerze.

Tabletowo.pl Nadchodzi Sony VAIO Duo 11 z Windows 8 Nowości Plotki / Przecieki

Tabletowo.pl Nadchodzi Sony VAIO Duo 11 z Windows 8 Nowości Plotki / Przecieki

Ponieważ VAIO Duo 11 będzie urządzeniem oferowanym klientom biznesowym, najprawdopodobniej będzie pracował w oparciu o system operacyjny Windows 8 Pro z dwoma interfejsami: tradycyjnym Windows oraz nowoczesnym i minimalistycznym Modern UI. Na rynku pojawi się jesienią, ale oficjalna prezentacja może mieć miejsce na targach IFA 2012 w Berlinie, które zaczynają się niebawem. Tabletowo.pl tam będzie, więc możecie liczyć na informacje z pierwszej ręki.

via Pocket Now

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona