Ważne

Na IFA 2012 Samsung zaprezentuje hybrydowy tablet z Windows 8

samsung transformer tablet windows 8

Jeśli koncepcja hybrydowych tabletów przypadła Wam do gustu, ale za jedyny słuszny mobilny system operacyjny uważacie nadchodzący Windows 8, Samsung wychodzi Wam naprzeciw. Na profilu Samsung Notebook na Facebooku dzisiejszego poranka zagościło zdjęcie (powyżej) zapowiadające premierę takowego urządzenia, pochodzącego od koreańskiego Samsunga.

Pod zdjęciem znalazło się zdanie “nie przejmuj się, to jest już za rogiem”, a na samej fotce podpis – IFA 2012, Berlin. Dzięki temu wiemy już, że wspomniane urządzenie zadebiutuje podczas niemieckich targów rozpoczynających się już w tym tygodniu.

Sprzęt będzie typową hybrydą, która będzie umożliwiała podłączenie do tabletu zewnętrznej klawiatury. Co więcej, jak wynika z wideo zapowiadającego ten produkt (poniżej), ma posiadać wnękę na stylus oraz ekran o przekątnej ok. 11″.

Więcej na ten temat dowiemy się już za kilka dni.

źródło

Komentarze

 • VanShooter

  Droga redakcjo : W 4000 zł zmieścimy się na taki zakup ?

 • aaa

  Mam nadzieję, że Samsung już teraz stylusy będzie dawał do wszystkich tabletów, bo to rewelacyjna rzecz. Od kiedy kupiłem Note 10.1 z mojego biurka zniknęło sporo papierów używanych normalnie do notatek. :) Ciekawostka: Galaxy Tab 10.1N obsługuje stylus z Note – nie jest to do końca potwierdzone, ale jakbyście mieli możliwość, sprawdźcie.

  • adismietana

   Opowiedz pokrótce wrażenia z użytkowania Note 10.1, jeśli możesz. Jak sprawuje się ekran przy nienajwyższej rozdzielczości i braku IPS? Czy jest Gorilla Glass, tego nigdzie nie udało mi się znaleźć? Czy w zestawie jest przejściówka na USB i czy są obsługiwane dyski przenośne po podłączeniu?
   Będę niezmiernie wdzieczny za odpowiedź, bo właśnie zastanawiam się Note vs. Infinity, czy może czekać na Xperia Tablet lub coś z Windowsem (cena?!). Pozdrawiam.

  • misio

   SGT 10.1 niestety nie współpracuje ze Stylusem :(

 • VanShooter

  Co to jest ten stylus ?: P

 • Iguana8181

  A wiadomo czy Apple wprowadzi rysik??

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona