Na IFA 2012 Samsung zaprezentuje hybrydowy tablet z Windows 8 - Tabletowo.pl

Na IFA 2012 Samsung zaprezentuje hybrydowy tablet z Windows 8

Tabletowo.pl Na IFA 2012 Samsung zaprezentuje hybrydowy tablet z Windows 8 Nowości Samsung

Jeśli koncepcja hybrydowych tabletów przypadła Wam do gustu, ale za jedyny słuszny mobilny system operacyjny uważacie nadchodzący Windows 8, Samsung wychodzi Wam naprzeciw. Na profilu Samsung Notebook na Facebooku dzisiejszego poranka zagościło zdjęcie (powyżej) zapowiadające premierę takowego urządzenia, pochodzącego od koreańskiego Samsunga.

Pod zdjęciem znalazło się zdanie „nie przejmuj się, to jest już za rogiem”, a na samej fotce podpis – IFA 2012, Berlin. Dzięki temu wiemy już, że wspomniane urządzenie zadebiutuje podczas niemieckich targów rozpoczynających się już w tym tygodniu.

Sprzęt będzie typową hybrydą, która będzie umożliwiała podłączenie do tabletu zewnętrznej klawiatury. Co więcej, jak wynika z wideo zapowiadającego ten produkt (poniżej), ma posiadać wnękę na stylus oraz ekran o przekątnej ok. 11″.

Więcej na ten temat dowiemy się już za kilka dni.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona