Asus Padfone z całym zestawem - mamy to! Jakieś pytania? - Tabletowo.pl
Ważne

Asus Padfone z całym zestawem – mamy to! Jakieś pytania?

Tabletowo.pl Asus Padfone z całym zestawem - mamy to! Jakieś pytania? Asus Nowości Recenzje

Rysikiem Stylus Bluetooth PadFone mam przyjemność bawić się już od dłuższego czasu. Jednak nic nie zastąpi możliwości przetestowania jak sprawdza się Asus Padfone w rzeczywistości. I to w dodatku z całym zestawem, czyli ze smartfonem, ekranem (tabletem), klawiaturą (stacją dokującą) oraz rysikiem – słuchawką Bluetooth. Jeśli śledzicie profil Tabletowo.pl na Facebooku wiecie już, że kilka chwil temu zamknęłam drzwi za kurierem, który wspomniany zestaw mi dostarczył. Ma radość nie zna granic – zwłaszcza, że paczka miała dojść w poniedziałek ;).

Jako że Asus Padfone to nietypowe urządzenie, będę wdzięczna za wszelkie pytania i sugestie dotyczące sposobu jego testowania. Co sprawdzić, na co zwrócić szczególną uwagę, czemu się bliżej przyjrzeć. Nie proście tylko o wszelkiego rodzaju crashtesty, bo takowych wykonać nie mogę. Ale wszystkie inne jak najbardziej postaram się przeprowadzić.

Informacje dotyczące parametrów technicznych Asusa Padfone oraz jego ceny – wraz z poszczególnymi akcesoriami – znajdziecie w tym wpisie. Przypomnę tylko, że urządzenie od wczoraj jest dostępne w sprzedaży w Polsce.

Tabletowo.pl Asus Padfone z całym zestawem - mamy to! Jakieś pytania? Asus Nowości Recenzje

Mam tylko jedną prośbę: nie poganiajcie mnie, proszę, w przypadku tego modelu, bym opublikowała recenzję jak to najszybciej możliwe. W kolejce do testowego debiutu na łamach Tabletowo.pl czekają dwa tablety Window: N70 i N90 (których recenzja w niedzielę, może poniedziałek) oraz Acer Iconia Tab A700. Recenzja Asusa Padfone pojawi się w ciągu dwóch tygodni – weźcie jeszcze poprawkę na to, że 30. sierpnia wyruszam na podbój Berlina i targów IFA 2012! Jeszcze później będziecie mogli przeczytać test Goclever Tab A971.

PS. Bardzo nie lubię dostawać rozładowanego sprzętu… psuje to radość z możliwości poznania go zaraz po wyjęciu z pudełka.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona