Ważne

Toshiba Excite 10.1 już za 300 dolarów

Toshiba Excite 10

Jeśli myśleliście o zakupie tabletu Toshiba Excite 10.1, wiele wskazuje na to, że nadeszła co do tego świetna okazja. Jeśli wybieracie się na późny urlop do Stanów lub macie tam kogoś, kto może Wam sprowadzić urządzenie do kraju, zainteresujcie się promocją organizowaną przez sklep Costco. W jej ramach można nabyć wspomniany produkt za jedyne 300 dolarów.

W momencie rynkowej premiery, urządzenie wycenione zostało: 16GB za 450 dolarów, 32GB za 530 dolarów oraz 64GB za 650 dolarów. Po krótkim czasie w sieci można znaleźć promocje, dzięki którym sprzęt ten można nabyć sporo taniej. I tak, najtańsza wersja kosztuje 300 dolarów, a środkowa jedynie 50 dolarów więcej – 350 dolarów. Różnicę widać gołym okiem. Co otrzymujemy za te pieniądze?

Toshiba Excite 10.1 to sprzęt działający dzięki czterordzeniowej Tegrze 3, w oparciu o Androida Ice Cream Sandwich (nie wiadomo kiedy otrzyma aktualizację do Jelly Bean). Na jego pokładzie znajdziemy pełnowymiarowy slot kart SD, ekran o przekątnej 10,1″ i rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, aparat 5 Mpix, kamerkę 2 Mpix, 1GB RAM, GPS, wyjście microHDMI oraz port microUSB.

Jak wspomniałam, Toshibę Excite 10.1 w promocyjnych cenach możecie zakupić w Costco – 16GB za 300 dolarów, 32GB za 350 dolarów.

źródło

Komentarze

 • Costco

  No wszystko ladnie tylko, ze Costco dziala na podobnych zasadach jak nasze makro… trzeba miec specjalna karte upowazniajaca do wejscia do sklepu, posiadanie znajomych w USA nie wystarczy…

 • se7

  Bardzo dobrze, że ma ICS a nie Jelly Bean, przynajmniej wspiera flasha.

 • Johnykalesony

  Pełnowymiarowy slot kart SD, to jest dobre!

 • cermit1

  fajna sprawa, sprzęt ma dobre parametry, żeby był taki w POlsce to od razy bym się zabierał za jego kupno.

  p.s fajnie jakby więcej takich fajnych promocji bylo : )

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona