Zbliża się premiera Asusa Transformer Pad Infinity TF700KL - Tabletowo.pl

Zbliża się premiera Asusa Transformer Pad Infinity TF700KL

Tabletowo.pl Zbliża się premiera Asusa Transformer Pad Infinity TF700KL Asus Nowości Plotki / Przecieki

Asus Transformer Pad Infinity 700 został zaprezentowany w lutym na targach MWC 2012 w Barcelonie. Wtedy też dowiedzieliśmy się, że będzie dostępny w dwóch wariantach: „WiFi-only”, który pojawi się na rynku w pierwszej kolejności (od prawie dwóch miesięcy można go kupić również w Polsce) oraz z 3G/4G LTE, na którego przyjdzie nam trochę poczekać. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że urządzenie z modemem wkrótce zadebiutuje. Asus Transformer Pad Infinity TF700KL trafił na testy do redakcji niemieckojęzycznej strony AreaMobile, która twierdzi, że produkt ma trafić do sprzedaży jeszcze w sierpniu. Tyczy się do Niemiec, aczkolwiek pozostałe kraje powinny otrzymać go w podobnym terminie.

Główną różnicą pomiędzy wersjami tabletu TF700 i TF700KL – poza modemem – jest procesor. W pierwszym z wymienionych modeli sercem jest czterordzeniowa Tegra 3, natomiast w drugim: dwurdzeniowy Qualcomm Snapdragon S4. Pozostałe parametry techniczne są identyczne.

Urządzenie posiada 10,1-calowy ekran Super IPS+ o rozdzielczości 1920 x 1200 pikseli, 1GB RAM, Androida 4.0, aparat 8 Mpix, kamerkę 2 Mpix, slot kart microSD, wyjście microHDMI, GPS, WiFi oraz Bluetooth 3.0. Sprzęt ma wymiary 263 x 180,8 x 8,5 mm, waży 598 g (bez klawiatury).

Recenzję Asusa Transformer Pad Infinity 700 możecie przeczytać pod tym adresem.

Dzięki Łukasz za podesłane info! ;)

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona