Samsung Galaxy Tab 2 7.0 Student Edition od jutra za 249 dolarów - Tabletowo.pl

Samsung Galaxy Tab 2 7.0 Student Edition od jutra za 249 dolarów

Tabletowo.pl Samsung Galaxy Tab 2 7.0 Student Edition od jutra za 249 dolarów Ciekawostki Nowości Samsung

Jest 19. sierpnia. Za dwa tygodnie uczniowie będą narzekali, że „jutro trzeba rano wstać i iść do szkoły”. Ale my ten czas – przed rozpoczęciem roku szkolnego – bardzo lubimy. Sprzyja bowiem pojawianiu się promocji, w ramach których można nabyć ciekawy sprzęt w niższej niż normalnie cenie. Tak też jest w przypadku Samsunga Galaxy Tab 2 7.0, którego od jutra będzie można nabyć w wersji Student Edition.

Informacja ta jest o tyle ciekawa, że w normalnej cenie wspomnianego tabletu (249 dolarów) otrzymujemy – oprócz samego urządzenia w białej wersji kolorystycznej – również kilka dodatków. Zaliczymy do nich klawiaturę – stację dokującą oraz adapter USB.

Samsung Galaxy Tab 2 7.0 Student Edition posiada 7-calowy ekran o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli, dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 1GHz, 1GB RAM, 8GB pamięci wewnętrznej, aparat 3 Mpix, kamerkę, Bluetooth, GPS, Androida 4.0 Ice Cream Sandwich, slot kart microSD oraz WiFi (wersja bez 3G).

Tablet Samsunga z dodatkami trafi do amerykańskich sklepów: Best Buy, Tiger Direct, Fry’s Electronics, Amazon i Costco już jutro, tj. 20. sierpnia. Będzie go można dostać w specjalnej cenie 249 dolarów wyłącznie do 1. września – nie wiadomo co będzie później, jeśli zapas magazynowy się nie rozejdzie.

W Polsce Samsunga Galaxy Tab 2 7.0 można nabyć od 950 złotych. Na temat pojawienia się zestawu dla uczniów z dodatkowymi gratisami nie wiadomo nic, a to źle wróży – najprawdopodobniej w naszym kraju nie będzie można go dostać.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona