LeapPad2 - tablet dla dzieci za 100 dolarów - Tabletowo.pl
Ważne

LeapPad2 – tablet dla dzieci za 100 dolarów

Tabletowo.pl LeapPad2 - tablet dla dzieci za 100 dolarów Ciekawostki Nowości

Prawdopodobnie każdy rodzic znalazł się w sytuacji, w której dziecko koniecznie chciało mu wyrwać tablet z rąk. Właśnie dlatego powstały urządzenia opracowane z myślą o najmłodszych miłośnikach elektroniki, poznających dopiero ten świat. Jednym z nich jest model LeapPad2, który wyceniony został przez producenta, Leap Frog, na 100 dolarów.

Tablet LeapPad2 to urządzenie typowo edukacyjne, przeznaczone dla dzieci w wieku od 3 do 9 lat. Nie oferuje dostępu do internetu, w zamian dostajemy bogatą bibliotekę aplikacji i gier – sęk w tym, że każda z nich kosztuje nie mniej niż 5 dolarów. Na tablecie znajdziemy pięć preinstalowanych aplikacji edukacyjnych, dodatkowo za darmo możemy pobrać cztery kolejne, wybrane przez nas – kolejne trzeba kupować.

Produkt został wyposażony w ekran o przekątnej 5″ i rozdzielczości 480 x 272 piksele, procesor LF 2000, 4GB pamięci wewnętrznej, port USB, kamerkę, aparat oraz baterię mającą pozwalać na pracę dłuższą niż jego poprzednik – do dziewięciu godzin.

LeapPad2 jest dostępny w sprzedaży w dwóch wersjach kolorystycznych: zielonej i różowej – za 100 dolarów. Nieco więcej, 130 dolarów, przyjdzie nam zapłacić za wersję specjalną: Disney Princess.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona