LeapPad2 – tablet dla dzieci za 100 dolarów

LeapPad2 - tablet dla dzieci za 99 dolarów

Prawdopodobnie każdy rodzic znalazł się w sytuacji, w której dziecko koniecznie chciało mu wyrwać tablet z rąk. Właśnie dlatego powstały urządzenia opracowane z myślą o najmłodszych miłośnikach elektroniki, poznających dopiero ten świat. Jednym z nich jest model LeapPad2, który wyceniony został przez producenta, Leap Frog, na 100 dolarów.

Tablet LeapPad2 to urządzenie typowo edukacyjne, przeznaczone dla dzieci w wieku od 3 do 9 lat. Nie oferuje dostępu do internetu, w zamian dostajemy bogatą bibliotekę aplikacji i gier – sęk w tym, że każda z nich kosztuje nie mniej niż 5 dolarów. Na tablecie znajdziemy pięć preinstalowanych aplikacji edukacyjnych, dodatkowo za darmo możemy pobrać cztery kolejne, wybrane przez nas – kolejne trzeba kupować.

Produkt został wyposażony w ekran o przekątnej 5″ i rozdzielczości 480 x 272 piksele, procesor LF 2000, 4GB pamięci wewnętrznej, port USB, kamerkę, aparat oraz baterię mającą pozwalać na pracę dłuższą niż jego poprzednik – do dziewięciu godzin.

LeapPad2 jest dostępny w sprzedaży w dwóch wersjach kolorystycznych: zielonej i różowej – za 100 dolarów. Nieco więcej, 130 dolarów, przyjdzie nam zapłacić za wersję specjalną: Disney Princess.

źródło

Komentarze

 • knopa

  Takie pytanie.. Urządzenie nie oferuje dostępu do internetu ^^ ale można pobrać dodatkowe aplikacje za darmo… w sensie przez pc. .. czy jest w nim ukryte wifi ? o którym nie wspomniano :P

  • Urządzenie nie ma WiFi, pobieranie aplikacji odbywa się przez komputer i kabel USB, ale trwa to tylko chwile.

   Interfejs tabletu jest zminimalizowany i zaprojektowany od początku z myślą o najmłodszych dzieciach – maluchy nie mają z jego obsługą najmniejszych problemów.

   Zapraszam do naszego sklepu w celu zapoznania się z całą gamą produktów LeapFrog http://www.polapetra.pl

   Ania

 • Olaboga… Rozbawił mnie ten tablet… o ile tak naprawdę można go tak nazwać bo w sumie już zaczynam zatracać granicę czym jest tablet a czym zabawka dla dzieci :)

  • Pojawia się pytanie… Czym w takim razie jest tablet, a czym zwykły gadżet/zabawka z elektroniką w sobie.

 • pawelooss

  Tymczasem Tracer też się rozkręca, wypuszczając po Ovo i Neo kolejną zabawkę: http://ovo.tracer.eu/tracer-nox-8

  Ciekawe, czy warto się nastawiać na Jelly Bean od tych wszystkich bardziej rodzimych Tracerów / GoCleverów? :>

 • Artur

  dzieci sobie bardzo dobrze radzą z normalnymi tabletami. ja przed moim 5-cio letnim synem czasem musze sie chować jak chce spokojnie coś poczytać:)
  takie zabawki to mogą je tylko dobrze rozdrażnić:)

 • n.

  rozmywa sie granica miedzy tabletem-zabawka, a tabletowa zabawka :)
  Disney Princess, 30 dolcow za branding, dobrze ze nie 130. Ale niestety – TO dziala :(

 • skąd mozna pobrać na tego leappad2 darmowe aplikacje.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona