Asus Padfone w Polsce ostatecznie 23. sierpnia - Tabletowo.pl
Ważne

Asus Padfone w Polsce ostatecznie 23. sierpnia

Tabletowo.pl Asus Padfone w Polsce ostatecznie 23. sierpnia Asus Nowości

Zaraz po oficjalnej prezentacji Asusa Padfone zainteresowanie urządzeniem było ogromne. Wraz z biegiem kolejnych miesięcy można zaobserwować, że sprzęt robi na nas coraz mniejsze wrażenie. A to ciekawe, bo jeszcze nie zadebiutowało w Polsce… Sprzęt w naszym kraju miał się pojawić 15. sierpnia, aczkolwiek jego rynkową premierę przesunięto o nieco ponad tydzień. Ostatecznie, jak poinformował polski oddział producenta, Asusa Padfone w Polsce będzie można nabyć od 23. sierpnia (tj. od czwartku).

Dla przypomnienia, Asus Padfone to smartfon z ekranem o przekątnej 4,3″ i dwurdzeniowym procesorem Qualcomm Snapdragon S4 8260A o taktowaniu 1,5GHz, który można umieścić we wnęce części tabletowej. Dzięki zastosowaniu technologii Dynamic Display, możliwe jest płynne przełączanie pomiędzy wyświetlaczami PadFone i PadFone Station. Żeby tego było mało, do kompletu można podłączyć klawiaturę – stację dokującą.

Wątpliwości ostatecznie rozwiał polski oddział Asusa, który na swoim profilu na Facebooku odpowiedział na pytanie jednego z fanów właśnie o polską premierę modelu Padfone:

Tabletowo.pl Asus Padfone w Polsce ostatecznie 23. sierpnia Asus Nowości

Najważniejsze parametry techniczne Asusa Padfone zawierają Androida 4.0 (najprawdopodobniej szybko pojawi się Jelly Bean), 1GB RAM, 16/32/64GB pamięci wewnętrznej, slot kart microSD, GPS, ekran Super AMOLED 960 x 540 pikseli i aparat 8 Mpix. Stacja dokująca posiada akumulator o pojemności 6600 mAh (24.4 Whr), wyświetlacz pokryty Gorilla Glass, o przekątnej 10,1″ o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, microUSB, microHDMI, głośniki SonicMaster, 3,5 mm jack 2-w-1 oraz złącze 40-stykowe.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona